Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egyszer megszűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egyszer megszűnik az oldal, ki/kik lesznek majd azok akik bánatukban a Dunába vetik magukat? Az érzékenyebbek előtte még eret is vághatnak. 😢

Figyelt kérdés

Gondolok itt a több személyiséggel rendelkező, néha nőnek, néha férfinak (extrémebb embereknél mind a kettő egyszerre) magát kiadó felhasználókra.

Vagy a közmunkás lúzerek, akik itt próbálnak szerencsét évek óta, sajnos csekélyke sikerrel.

A fél életük itt élték le, ezek után nem lesz semmi ami betölti ezt a hatalmas űrt :(


2017. aug. 12. 23:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Ne szunjon meg soha, nekem az az eletem ertelme, hogy Dramatic Pause valaszait olvassam es csapkodjam a nunim ra :( Mit csinalnek, ha sosem latnam soha tobbet???????
2017. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem szép dolog más életével és nyomorával viccelődni. Örülj neki, hogy te nem vagy olyan. És mondom ezt úgy, hogy én is összerúgtam már a port néhány itt tevékenykedő, unatkozó, mocskolódó, nőgyűlölő alakkal, de ez a kérdés akkor is szánalmas és undorító.
2017. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Most leírjam az összes nevét? :D
2017. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Pl az első válaszoló, aki minden egyes kérdésnél magát isteníti a kamu profiljairól.
2017. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
#4 XD
2017. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Én megolnem magam az szent.

De kajak, semmi életem nincs, itt elem le a szánalmas életem

2017. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom, milyen idióta emberek vannak itt, akik rajtam lovagolnak, és kreálnak mindenféle álinformációt. De azt tudom, hogy szánalomtenger a köbön. Jó lenne lekattanni rólam, mert marha uncsi, főleg, hogy annyira balfékek vagytok páran, hogy sírva röhögök. Legalább, ha valakiről valamit állítotok, akkor lennének pontos információitok, de fingotok sincs, ki vagyok, mert még egyszer sem találkozott egyikőtök sem velem az életben, csak a fotelból pofáztok, mert azt hiszitek, a saját nyomorotokról így majd elfeledkeztek arra a pár percre, amikor egymást elpontozva veritek a farkatokat itt, hogy beleköthessetek egy-egy felhasználóba. Megnyugtat a dolog, hogy távol vagytk a valóságban, és kívánom másoknak is, hogy kerülje el őket az a pár ember, akik itt szenvednek és tüzet próbálnak szítani napról-napra. Legalább, ha okotok lenne rá, ti primitív véglények. Sosem ítélkezem olyan emberek felett, akikkel még egyszer sem találkoztam az életben, ti pedig ezt teszitek néhányan. Mire fel? Szerintem, ha valakinek jól megy az élete, nem másokat kezd ki, nem akar alábäszni senkinek. Szóval nektek nagyon szarul mehet az életetek. Mondom, bizonyosodjatok meg a valóságról, mert le vagytok ragadva. Rühellem a pontatlan, szemét embereket.
2017. aug. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
#7 Évek óta csinálod itt a kis piti dolgaidat, csodálkozol ha téged savaz mindenki? :D Még a végén mindjárt megsajnállak, ja mégse.
2017. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%
Álomvilágban élsz. Nyugodtan ringatózz el a saját kis tudatlanságodban. Számomra ez üdítő. :)
2017. aug. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
#7 Teszel róla, hogy itt veled foglalkozzanak, és belül ezt nagyon is élvezed. A sok undorító húzásod ellenére én nem kívánok neked semmi rosszat, csupán annyit, hogy ennél több örömöd ne is legyen az életben. Azt hiszed, hogy van még itt bárki is, aki nem tudja, hogy milyen is vagy valójában? Szóval felesleges megjátszanod magad, senkit nem fogsz megetetni ezzel a dumával, mindenki tudja, hogy csak egy nyomorult kis csipszar vagy, aki itt próbál érvényesülni.
2017. aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!