Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az olyan nő akivel jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az olyan nő akivel jó a szex?

Figyelt kérdés

Fadarabnak érzem magam, nem megy a lovaglás. Exemnél kettőt köröztem és már kész is volt. Nem tudom milyen az olyan nő akiért megőrülnek, úgy érzem béna vagyok. Tanácsok?


(Privát nem kell!)


2017. nov. 26. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez belulrol kell hogy jojjon, nincs betanult koreografia, amitol "bumm, jo leszel az agyban". Magabiztosnak kell lenni, cselekvonek, kezdemenyezonek, es ki kell mutatni, hogy szexinek erzed magad es elvezed a dolgot.
2017. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más.


De általában olyan, aki benne van változatos dolgokban (persze ez is mindenkinek más, van aki megőrül az extrém helyszínekért, mást meg megijeszt), aki szereti és vágyja a testiséget, és aki nyíltan vállalja, hogy mi a jó neki, hogy mit szeret csinálni.


Azt, hogy 1-1 pozitúra nem megy, nem probléma, nekem is volt olyan barátnőm akinek fájt bizonyos szögből, csináltuk másként.

2017. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tüzes, bevállalós, vad, temperamentumos, őrült, szenvedélyes, forró, szexi és egy kicsit perverz.
2017. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak körzöl rajta ulve, hanem fel és le is mozogsz, előre hátra, jó nagyokat beletekersz, hogy kihegyezd a fhaszt, olykor csak a makkot engeded magadba és így is rátekersz, aztán beleulsz hirtelen. Megállit a tag, popsidra markol és ő küldi neked, közben ujjazzon is popón. A másik, én összefogom a nő kezeit a háta mögött, magamra döntöm és így baxom. F
2017. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fadarabnak érzed magad? Legyen nálad balta, majd a párod szexbombát farag belőled:))

Erre, recept nincs. Két érzelgős, lágy kedves szexet kedvelő össze kerül, csodás lesz. Ugyan ez az ember össze kerül egy vad, extrém dolgokat szeretővel, csak szenvednek egymással.

2017. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es profi lehetsz ha már leírni is ilyen izgisen tudod! :)

Rengeteg múlik a pasin. Nincs széleskörű tapasztalatom, de voltam olyan pasival akivel már első alkalommal eszméletlen jó volt a szex és összhangban voltunk. De persze nem nekem kellett agyalnom azért,hogy mit is tegyek, simán irányított, figyelmes volt, egyszerűen profi.Én pedig előtte kb. 3 éjszakát nem aludtam hogy fog alakulni :)

2017. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
#6: köszönöm, csodás lehetsz te is. ;)
2017. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pucér.
2017. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jól néz ki, aktív szex közben, mondja mit szeretne, és tudja hogy tegyen a kedvemre.

Az exed meg gyorstüzelő volt :)

2017. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!