Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak (esetleg nők), milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (esetleg nők), milyen egy átlagos lány?

Figyelt kérdés

Ne képet linkeljetek, hanem írjátok le inkább.


Én magam teljesen átlagosnak tartom, és többé kevésbé elégedett vagyok magammal (sportolhatnék többet azért).


Szerintem átlagos nőnek számít, akinek szép az arca (tehát szimmetrikus arc, szép szemek, száj, normál orr, szép bőr), de nincsen rajta semmi feltűnő, ami mgmaradna az ember emlékezetében.

Ugyanígy arányos az alakja, nincs elhízva, de nincs komolyabban kisportolva sem. Továbbá genetikailag sem a felső 1%-ba tartozik (tehát nincs nagyon vékony alkathoz szilikonnal vetekedő természetes melle, 90-es csípőhöz 60-as dereka, csodaszép, hosszú lábai).

A stílus, öltözködés ebből a szempontból lényegtelen.


Többnyire több férfi tart szépnek, mint csúnyának, de van olyan, akinek nem tetszem (legyen ez mondjuk 10-ből 5-nek igen, 3 szerint átlagos, 2 szerint csúnya), tehát kijön a végére egy átlagos.


Hogy értse mindenki mire gondolok-egy átlag lány szerintem:

[link]

[link]

[link]


2017. nov. 26. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2%
Az első szép,de messze nem átlagos.amasik kettő viszont ronda.
2017. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%

Első szerintem átlag felett szép. (Pl. szeme nem átlagos)

A többiek igen, átlagosak.

2017. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mindhárom tetszik. Ha ők az átlag, akkor nekem az átlag lányok tetszenek.
2017. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

átlagos arcú, akinek nem kifejezetten helyes az arca, de nem is ronda.

Testre is átlagosa, aki nem kifejezetten nőiesen vékony, hanem olyan közép tömeg kategória, de nem is telt.

A képeken látható lányoknak pedig szerintem átlagnál helyesebb arcuk van, nem mondanám azért hogy kiemelkedően, de átlagnál jobb.

2017. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

az első játékosan néz, a második szomorú, a harmadiknak erőltetett a mosolya, hát nem kérdés hogy melyik tetszik. Ha mindhárom egyforma arckifejezéssel lenne felrakva akkor azért a másik kettő is sokkal vonzóbb lenne.


22/f

2017. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Akiket linkeltél, mind átlag felettiek.
2017. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Az általad linkelt lányok mind bőven átlag felettiek. Nem tudom te hol élsz, ahol neked ez az átlag. A tökéletesen szép arc, szép bőr, vékony alak neked átlagos? Akkor azt mondd már el, milyen szerinted egy olyan csaj, aki nem átlag?!
2017. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Írtam, akinek már tényleg ötöse volt a genetikai lottón.

" nagyon vékony alkathoz szilikonnal vetekedő természetes melle, 90-es csípőhöz 60-as dereka, csodaszép, hosszú lábai"


Pl

[link]

[link]

alakra:

[link]

[link]

[link]

2017. nov. 26. 16:41
 9/18 anonim ***** válasza:

1-es, 3-as szép! De ez nem minden. :) Simán érdekelne milyen belső értékekkel rendelkeznek. Kettes meg mosolyoghatna :P (sokat számít, szerintem!)


Ha TE ilyen "átlagos" vagy, akkor örülj neki. :))

2017. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az utóbbi hsz-edben a felső két linken lévő lány sminkelt... nekik is olyan arcuk lenne smink nélkül mint a kérdésed alatt linkelteknek.


Mikor érti már meg a férfi társadalom, hogy a smink rengeteget dob egy nő arcán, alapjáraton arcra nincs fullos nő...?

2017. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!