Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem lehet olyan valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem lehet olyan valakit elengedni akivel egyutt se vagyunk?

Figyelt kérdés
Amikor felkerultem az egyetemre egybol megismertem egy sracot, egybol mukodott a kemia, talalkozgatni kezdtunk megsem sikerult osszejonnunk. Tobb mint 2,5 eve tart ez, napi szinten beszelunk, rengeteg jot kapok tole, de ugyanakkor rosszat is. Fontos nekem, es tudom, hogy en is neki. Egyaltalan nem a szexrol szol ez az egesz. Probaltam masok fele nyitni, nem ment, ahogy neki se. De valamiert megsem tudunk egyutt lenni, nyiltan felvallalni. Egyszer akarjuk egyszer nem, megbeszeltuk hogy lezarjuk mert faj, ez sem ment, 1 hetig birtuk. Mi ennek az oka? Van valakinek tapasztalata?
2017. nov. 26. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az az oka hogy két idióta inkompetens ember próbál meg kompetens lenni, ami valljuk be, valóban elég nehéz.
2017. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert amíg több jót kapsz, mint rosszat, addig kitartasz, és persze, hogy fáj elengedni, ha mégiscsak pozitívban van az a mérleg.

A baj ezzel az, hogy általában az egyik fél egyszer mégiscsak megismer valakit, akivel TÉNYLEG összejön a dolog...

2017. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ok szerintem egyszerű: lelki kötődés. Valószínüleg vmelyik félben az van, hogy ha belegondol a hosszútávú kapcsolatba, akkor begörcsöl, és kihátrál. Ebben az esetben viszont csak hülyítés az egész, még ha nem is direkt gonoszságból.
2017. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tipikus se veled se nélküled.

hidd el, a se veled lenne a megoldás ebben a helyzetben.

az óra ketyeg, és idővel meg fogod bánni, hogy a fiatalságod elpazaroltad.

(saját tapasztalat)

2017. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és mi akadályoz abban, hogy felvállaljátok? enélkül nehéz segíteni
2017. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!