Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozni akar az ex, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozni akar az ex, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akit mindennél jobban szeretek, két éve járunk. Viszont az exem rám írt, hogy szeretne velem beszélgetni, találkozzunk - csak beszélgetés, semmi több. Semmit sem érzek felé, teljesen közömbös számomra, annyi, hogy havonta kb. 1x érdeklődik felőlem, akkor én is felőle udvariasságból. Kedvelem, mint embert, viszont a kapcsolatomat sosem kockáztatnám miatta. Mit tegyek?

20L


2017. nov. 26. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

amúgy most kit akarsz átverni? minket vagy magadat?

ha annyira közömbös lenne számodra ez a gyerek, akkor meg se fordult volna a fejedben, hogy kérdést írj ki róla a gyikre.

tömören ennyi.

2017. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Sosem értettem az ilyen nőket és férfiakat akik tartják a kapcsolatot az exekkel. Mi értrelme? Mi a funkciója?

Csak tönkrebassza a jelenlegi kalcsolatot. -.-

2017. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Én a helyedben kategorikus nemet mondanék, és a jelenlegi barátomra fordítanám az összes érzelmi energiámat (és figyelmemet).
2017. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hátsó szándékkal kérte, hogy találkozzatok, ha érted ;) Szerintem ha nem akarsz tőle semmi komolyat, akkor ne menj. Vagy esetleg azt tudom még tanácsolni, hogy ha elmész, akkor tartsd meg az egy lépés távolságot. Ha megpróbál közeledni vagy célozgat valamire, akkor mondd el, hogy te semmi ilyet nem akarsz és lépj le. Nem mondom, hogy legyetek barátok, mert exszel azért ne...csak annyit, hogy az is meg lehet, hogy nem akar semmit újrakezdeni és tényleg csak kíváncsi mi újság veled.


ui: ha elmész, mindenképp szólj a barátodnak egy esetleges nézeteltérés elkerülése végett!

2017. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezed a mostani barátodat, hogy ez van, kedveled az exed, de azt nem akarod, hogy ő rosszul érezze magát, mit gondol? Ha azt mondja nem zavarja, akkor menjél. Ha meg zavarja, akkor ne.


Csak hát van még valami. Ha azt mondja hogy őt zavarja... hát akkor gond van. Legalábbis nekem gond lenne, én nem bírom a birtokló embereket. Eddig még mindig az volt birtokló nőkkel, hogy nemcsak az exel nem szabadott volna találkozni, de kb. senkivel sem, mindenkire volt valami kifogás. De ezt már te tudod magadról, ha te is birtokló vagy, vagy paranoiás, akkor pont összeilletek. 45F

2017. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
El kell dönteni. Ahogy nézem amiket írsz, én inkább nem találkoznék vele. Sőt megszüntetném vele a kapcsolatot, mivel úgy gondolhatja, hogy érdeklődsz iránta.
2017. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most kéri először a találkozót?


Nekem kicsit gyanús, kérdezz rá kategorikusan, mi a találkozó tárgya.

Esetleg írd meg, hogy ha olyan, megbeszélhetitek chaten is.

De lehet, hogy egyszerűen mondj nemet, ha rossz a megérzésed, illetve gondold végig, a párod mit szólna hozzá, nem-e érezné magát becsapva.

2017. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!