Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért önbizalomhiányos sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért önbizalomhiányos sok kismellű lány?

Figyelt kérdés

Nem pasi vagyok, szintén lány, aki imádná, ha kis melle lehetne.

12-13 évesen B-s mellem volt, meg voltam elégedve, ha akartam, vettem fel melltartót, ha nem, nem, nem okozott gondot a mindennapokban.

Most így 20 felett D-s melleim vannak (nincs túlsúlyom, 75-ös a hátam), és visszasírom a kicsiket.

Sokkal könnyebb lenne öltözködni, sportolni, meg úgy mindent. A férfiakat meg köztudottan nem érdekli igazából, vagyis egy pont után már nem.


Akkor miért van sok kismellű lánynak önbizalomhiánya?


2017. nov. 26. 20:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
33%
Sose fogom megérteni ezeket a számozásokat. A, D mi a fsz? 75-55...mi a rák?
2017. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Gyakorlatilag nulla cicim van. Annyira tök béna hogy semmi nincs. Csodálkozol hogy nincs emiatt önbizalmam?
2017. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
Mert köztudomású, hogy a nagy, formás mell a nőiesség egyik szimbóluma, ill. fontos eszköze a vonzalomkeltésnek. Amelyik nőnek pedig ez nem adatott meg, kevésbé tud a nőiességében kiteljesedni.
2017. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
29%

Miért pontoztok le mindig?

Olyan szemetek vagytok!

2017. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
59%

#1 főleg hogy miért hexadecimálisban adják meg, nem? :D

1883-as méret helyett inkább azt mondják hogy 75B ilyen hülyeséget :D :D


Amúgy a kérdésre válaszolva én sem tudom, gondolom azt hiszik hogy a legtöbb pasinak a nagy mellek jönnek csak be, meg azért a nőiesség jelképe. Mondjuk én inkább jobb szeretem a kis melleket, mint a nagy dinnyéket.

Mondjuk azt is észrevettem, hogy apróságokra is önbizalomhiányosak tudnak lenni lányok, pedig nem kellene, úgy szépek, ahogy vannak.

2017. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%

#1 a szám(75, 80, 85 stb) a hátkörméret, a betű(A, B, C stb) pedig magának a mellnek a mérete. Tehát egy 75A-s mellű nő vékony és kismellű, egy 85D-s pedig nagymellű és ducibb.


Nekem 75B-s melleim vannak, tökéletesen elégedett vagyok velük, de ha kisebbek lennének, valószínűleg komplexusos lennék én is.

2017. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
Mert mindenhol azt látom, hogy a nagy mell+vékonyság a vonzó. A médiában, de a férfiak egy jelentős részének ez az ideál. Ha megnézed pl. a Victoria secret modelleket is az összesnek kicsi van, de megpróbálnak nagyot csinálni ahogy csak lehet, mert az a szép.
2017. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
60%

#1

A betűk, hogy A,B,C,D azt jelenti hogy belefér-e a tenyeredbe, minél nagyobb úgy haladunk az abc-ben. A számok meg azt, hogy mekkora a csaj háta :D ennél pasibb nyelven nem tudom megfogalmazni.


Jól mondták előttem, a nőiesség szimbóluma a mell. Én is nagyobbal vagyok megáldva, bár nekem a testalkatomhoz kell is, de így is sokszor hátrány, viszont kisebbel nem érezném elég nőiesnek magam.

Pedig a kis mellű nők is lehetnek nagyon csinosak, nekik mást kell kihangsúlyozni.

2017. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsik vannak, már úgy ahogy megbékéltem a dologgal, de egyszer kaptam egy beszólást, hogy mit akarok én a méreteimmel, olyan vagyok, mint egy kislány. Az nagyon kitett. Mindehonnan az jön, hogy a nagy mell a szép, nöies, vonzó, nem csodálom ha valakinek nincs önbizalma a kisebb mérete miatt.
2017. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%
#8 ha valaki a melle méretétől teszi függővé a nőiesség-érzést, ott fejben valami gond van. Nem a testalkatodtól függ, hogy mennyire vagy nőies.
2017. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!