Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy van ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy van ilyen önbizalomhiányos lány?

Figyelt kérdés
Nem akar eljönni randizni, mert ő csak a barátnőivel jár el kettesben és nem hiszi, h én jól érezném magam vele?
2014. márc. 7. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ő nem is akar veled találkozni.
2014. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fél esetleg h veled nem tudna beszélgetni:/
2014. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogyne létezne , sőt köztük van sok olyan is akiről tényleg senki nem is gondolná , mert tök jól néznek ki..
2014. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Hajjaj, de még milyen sokan. Nem az önbizalomhiány a legfőbb bajuk, hanem az, hogy általában nyafognak, hogy senkinek sem kellenek, de közben meg sokszor irreálisan magas elvárásokkal állnak elő.
2014. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
énis ilyen vagyok sajnos :/
2014. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek bizony! Én is találkoztam már ilyennel és bárhogy győzködtem, hogy jól néz ki és érdekel engem, nem hitt nekem. Amikor meg végre találkoztunk, akkor is végig ezen nyavajgott, hogy nem hiszi, hogy én jól érezném vele magam...


Utána lekoptatott, mert talált egy másik kant. :)

2014. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kifogás.
2014. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kislány még... Barátnők nélkül is meg kellene tanulni levegőt venni.

22N

2014. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6: Látod, ezért nem szabad időt és energiát feccölni az ilyen lányokba, úgyse az kell nekik, aki törődne velük. Mondjuk a mai lányok zöme egyébként is felszínes, érzelmileg hulla, beképzelt emberke, szóval nem nehéz az ilyenekbe belefutni.
2014. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos sok a selejt, hulladék ribi manapság, de általában egy kis csevej után levágható. Aki pedig túljut a szűrőmön, azok javarészt érettebb csajszik, és lehet velük simán talizni, sőt, ők szokták forszírozni a dolgot.
2014. márc. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!