Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, hogy a párotok egy erotikus masszázs szalonba dolgozna, mit tennétek?

Figyelt kérdés

7 hónapja együtt vagyok a párommal.Már több mint egy hónapja elkezdtem dolgozni egy erotikus masszázs stúdióban. A pénz hihetetlenül jó, egy nap 8 vendég is megfordul a kezeim között, ugyhogy nem panaszkodhatok. De a folyamatos titkolózás kikészít. Nem akarom itt hagyni ezt a munkát, persze csak a pénz miatt, nem szeretném, hogy ha megtudná rólam, hogy valójában honnan van mostanába ennyi pénzem szakítana velem. Ha kiderülne, hogy a párotok egy ilyen helyen dolgozik mit tennétek?

L/20.



2017. nov. 27. 12:45
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
igazából annyi hogy mesztelenül kell masszíroznom. Nem kell szexelni, a végén van egy kézi levezetés
2017. nov. 27. 14:37
 12/25 anonim ***** válasza:
68%
SzalonbaN, N-nel a végén Kicsim. Nagyon megharagudnék rá és ki is hajítanám.
2017. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%
Magyarán kivered a faszát. Ilyet a ku.rvák is vállalnak. Úgy dobnálak ki, hogy a lábad se érje a fődet. :DD
2017. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
27%
"egy nap 8 vendég is megfordul a kezeim között" --de miért nem az igazat írtad, hogy egy nap 8 fas.z is megfordul a kezeid között? Otthon az a plusz egy már nem oszt, nem szoroz...:DDD
2017. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%
Na viccet félre téve...szerinted melyik normális férfi tűrné el, hogy naponta 8 kitudjamilyen-pasinak kivered a fas.zát? Sztem kb. senki, max. aki hasonló munkakörben dolgozik.
2017. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%
őszintén mondom, telibe hánynálak ember, ha megtudnám... a gyomrom felfordul
2017. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
35%

Tavaly télen egy szombat este sétáltam a Váci utca környéken és fényreklámra lettem figyelmes a sétálóutca lapjaira vetítve. Egy ilyen stúdió hirdette angolul hogy 50€ /alkalmanként. Alapozva erre olyan 10-15€ kaphatsz vendég után ami 8 számolva 80-120€. Havonta 1600-2400€. Nem tudom menniyt keresel ez az én számításom.

Ha lenne sütni valós magadtól is tudnád hogy ez prostitúció és egyetlen férfi sem viseli el, feltéve ha nem a futattód. Lehet hogy rabul ejt a könnyű pénz, de ez kb. a belépő. Ez után jöhet többért az aktus és a külföldi kiruccanásos munka még többért. Mondjuk beteg is lehetsz , ha HÍV fertőzött és a kezedben van nyílt seb meg is fertőződhetsz,

Szerintem tanulj ki egy normális szakmát amivel kereshetsz jól és nem leszel egy megvetett eszköz, mondjuk fodrász/körmös/cukrász.

Szerinted a turisták akiknek ajánlják ezeket a szalonokat még Budapest térképen is, milyen szemmel néznek rád? Nem véletlen hogy rossz a magyar nők híre nyugaton.

2017. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
7%

Engem a parom egesz biztosan kihajitana az tuti :-)

Te mit szolnal, ha kiderulne, hogy a parod is ezt teszi nokkel?? Mert ha nem zavarna, akkor sztem most fejezzetek be.

2017. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%

ELőször elszörnyűlködnék. Aztán köpni-nyelni nem tudnék.

Napokkal később jót röhögnék rajta,hogy is járhattam egy hazug prostival X ideig.

2017. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
50%

17: "Ha lenne sütni valós magadtól is tudnád hogy ez prostitúció és egyetlen férfi sem viseli el, feltéve ha nem a futattód."


Ha lenne sütnivalód, akkor feltűnt volna, hogy csak ebben a kérdésben hárman válaszoltuk, hogy elfogadjuk. Ebből ketten mondtuk azt, hogy a titkolódzás a baj, tehát garantáltan nem vagyunk a futtatója sem. Hülyeséget is írsz, személyeskedsz is, és még te oktatnád ki a kérdezőt. Nem semmi.

2017. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!