Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne szomorodjak el mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne szomorodjak el mindig azon, hogy a párom exe sokkal jobb alakú volt nálam, vékony, törékeny alkat, én meg gömbölyű vagyok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 27. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most veled van, akkor nem mindegy?
2017. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sz@rd le!

Te tökéletes vagy a párodnak!

2017. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én se vagyok vékony, sőt. Tudom, hogy a pasim legalább egyik exe nagyon vékony.

De azt is tudom, hogy én vagyok számára az ideális nő, imád engem, imádja a testem.

Gondolom a te párod is oda van érted. Hidd el neki, hogy szép vagy.

2017. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha hidegen hagyja már az exe, akkor egyszerűen felejtsd el. Ne szomorkodj ezen, nem véletlenül van veled.


22/N

2017. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És a törékeny vékony lány hajtana az exre?
2017. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy hívják, hogy önbizalom, nem tudom hallottál-e róla.
2017. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

lekéne fogyni

Update1

2017. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbáld úgy nézni a a dolgot,hogy te és az exe két különálló ember vagytok,nincs értelme hasonlítgatni.

Ha amennyiben a párod nem érdeklődik már az exe iránt,akkor ne te legyél az ,aki foglalkozik vele.

A saját szépséged fedezd fel magadban,és ha tudsz,alakíts rajta . Határozd el magad. Amin pedig nem tudsz változtatni,az lehet,hogy alapból úgy is a jó,és légy elfogadó magaddal . Mindenkiben más a szép,más az érték ,te a tieiddel foglalkozz és abban élvezd az életet :)

Értékeld ,amid van.Sokkal szebb lesz úgy minden,te magad is .

2017. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7.: tudom, higy ezt te nem segítő szándékkal írtad, hanem egyszerű gonoszkodásból, de azért normálisan válaszolok rá: nagyon sokáig ettem az Update termékeket, volt, hogy egész napos rendelt étkezést csináltam. Csak tudod az a probléma ezekkel az ételekkel (valószínűleg annyira nem vagy tájékozott, mint ahogy ajánlgatod), hogy tele van cukorpótlókkal, amit nagy mennyiségben nem tesznek jót a szervezetnek, csak hogy egy szemmel látható példát említsek: rettenetesen narancsbőrös lettem abban az ibőben.
2017. nov. 27. 21:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat nekem nehez volt, mivel még mutogatta is nekem az osszes exem az osszes exet. Hat adott volt, le kellett fogynom, de akkor még az volt a baj, hogy en nem eszek. Hat menjetek a verbe.
2017. nov. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!