Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme keresnem lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme keresnem lányként a srácot, ha csak sima sablon választ ad?

Figyelt kérdés

Nem jöttünk össze,mert én korainak tartottam a közeledését. Abban maradtunk,hogy beszélgetünk...Úgymond barátok vagyunk,bár én nem használnám ezt a szót rá.

Elég laposnak érzem azóta a beszélgetéseket. nem tudok rajta kiigazodni,mert néha felbukkan ,és érdeklődik,hogy vagyok ,de amikor meg én írok,mert már jópár napja ,hogy nem beszéltünk,akkor csak annyit ír,hogy jól van .

Kérdezni tovább meg nem szeretnék,mert kellemetlennek egyoldalúnak érzem......nem értem.


Érdemes ebbe időt,energiát fektetni?


2017. nov. 27. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Visszautasítottad. Akkor minek írkálsz neki?
2017. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A visszautasítás óta ő írkált nekem néhányszor. Ezt úgy vettem,hogy nem adta fel az egészet. Bárminek az esélyét,barátságnak vagy akár többnek.
2017. nov. 27. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekled már, nincs mit mondania. Ez van. Mennyi idősek vagytok? Miért nem hagyod akkor?
2017. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én hagynám,épp ez az . Eddig is azt hittem,hogy nem érdeklem már kicsi sem,mert 3 napok teltek el a beszélgetések között,mégis újra meg újra felbukkant. Pont mindig akkor,amikor már úgy hittem,hogy többet nem ír...


Az,hogy most írtam neki,az azért van,mert nem úgy lett vége a beszélgetésnek,ami arra utalt volna,hogy többet nem beszélünk . Tudom,hogy az nem is úgy szokott lenni....de most gondoltam megkérdezem hogy van,és a sablonos jól van szöveget írta megint csak.

Egyébként ő 28 éves,én 22.

2017. nov. 27. 21:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondolom unalmából írhatott akkor eddig. Viszont ezt már elfogadtam,hogy akkor hagyjuk azt a kapcsolatosdi vonalat..eleve én nem is akartam. Barátsághoz meg két ember kell,és ha nem próbálom meg és nem érdeklődök,akkor meg jogos h nem alakul ki barátság...
2017. nov. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!