Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak mit éreztek, gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit éreztek, gondoltok amikor egy átlag nő elkezd nyomulni rátok?

Figyelt kérdés

Hogy teszi ezt? Mit tapasztaltok?

Nem olyan csaj, akit kinéztetek magatoknak, olyan aki csak ott volt a közeletekben és nem figyeltetek fel rá.

Idegesítő, imponáló? Szeretitek kézben tartani az irányítást? Milyennek képzelitek azt a nőt?


2017. nov. 28. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nő vagyok, és soha senkire nem nyomultam...mégis feltudtam magamra hívni a figyelmet annál, aki tetszett...


Nekem amúgy sosem volt szimpi, ha valamelyik nő társam vagy barátnőm "durván" nyomult egy srácra, és a legtöbbször ha össze is jöttek, mindig az volt a vége, hogy futott a pasi után, aki nagyrészt általában leszarta...

Szerintem a férfiak szemében ilyenkor "értéket" veszít a nő...


(mert, hogy most egy átlag lányról van szó, nem a nagy Ő-ről, akire kb. már várt a pasi, hogy lépjen, mert mondjuk ő nem mert...)

2017. nov. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem túl nyerő nálunk. Viszont ide is leírom, hogy a jeleket ne felejtsétek el leadni! :D
2017. nov. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én személy szerint nem szeretem ha egy nő nyomul, vagy annyira mutatja, hogy elalél tőlem, még akkor sem ha egyébként tetszik a csaj. Az nekem bőven elég ha élvezi illetve keresi a társaságom, esetleg próbálja önmagát kelletni kicsit mindezek mellett.


Nem tudom hogyan tervezel rányomulni, de semmiképp se vidd túlzásba.

2017. nov. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát érzésben gondban lennék, hogy hirtelen mit csináljak, mert ha olyan átlag, akkor nem tudnám hirtelen eldönteni, hogy akajam-e hogy legyen köztünk valami, vagy sem. De szerintem egy esélyt adnék a dolognak, meg egy randit, aztán onnan kiderülne, hogy meglátom-e benne azt a szikrát, vagy sem.
2017. nov. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!