Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen meglepetés "játékkal"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meglepetés "játékkal" tudnám feldobni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy a párommal alig találkozunk, sokat dolgozunk, így kevés idő jut egymásra, a romantikára. és mivel régen voltunk kettesben, romantikusan, így hétvégén végre sor kerül rá. Egyszer már készítettem egy saját játékot, ahol kérdéseket írtam össze a kapcsolatunkkal kapcsolatban és a vicces történetek kapcsán sokat beszélgettünk, nevettünk, felidéztük a múltat. Most is valami hasonlóra gondoltam, de nem tudok mit kitalálni. Újra pedig ugyanezt nem akarom. Esetleg van valakinek valami jó ötlete, tippje, hogy milyen játékkal lephetném meg őt egy romantikus este folyamán, ahol így jobban megnyílunk és beszélgetünk? mert alapból persze a kommunikáció megvan, de azért így izgalmasabb lenne. Köszi előre is a válaszokat!
2017. nov. 28. 07:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szex az ami foldobna a parodat nem peddig kérdezek -felelek játékok. De lehet kepni ilyet a közeli játékboltban, ha gondolod. :) lol

Csinálj olyat amit meg eddig nem, vagy változtas v min, ennyi.

2017. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!