Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan melegítsem fel a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
10 hónapig voltunk együtt. Elutaztam 1 hétre külföldre ő vitt ki a buszhoz.. akkor még szeretett, majd amikor visszajöttem kijelentette hogy nem hiányzok neki legyen vége, és hogy kihűlt. Sokszor eljátszotta már ezt, és mindig megbánta hogy szakitott. Én viszont nem szeretném ennyibe hagyni, mert érzem hogy menthető a dolgok. Holnap megyek ki hozzá meglepni. Anyujával megbeszéltem. Ötleteket kérnék mivel lepjem meg. Hoztam, külföldről neki ajándékot de még kéne valami. Főzni sokszor főztem azt már nem nagyon szeretnék.

2015. máj. 12. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ezzel már nem kéne erőlködni. Ha valaki egy hét távolság után azt mondja, hogy nem szeret, akkor előtte sem szeretett.

Én 2 hónapig voltam távol a barátomtól, de nemhogy csökkent volna az érzés, csak még jobban szerettem és ugrottam a nyakába.

A kérdésed alapján úgy látom, a párod nem tesz semmit a kapcsolatért, csak te próbálkozol, pedig a kapcsolat akkor működig, ha mindketten dolgoznak érte.

2015. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1: Lehet igazad van, de volt ilyen.. amikor 1 hétig nem láttuk egymást ugyanezt mondta majd találkoztunk és megbánt mindent és utána nem volt ilyen. Most ideje se lett volna rám gondolnia. Vizsgázik tanul sokat, dolgozik. illetve nagyon beteg is lett. Ebben reménykedek. Beszélni mindenféleképpen akarok vele, mert nem facebookon kéne szakítania.
2015. máj. 12. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:
És? Nem agybeteg gondolom, hogy egyszer csak vannak érzései, máskor meg nincsenek. A szerelem nem múlik egy így és jön elő megint.
2015. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a vonat már elment! Nyugi kislány jön a következő! De ha te még ezek után megalázod magad, ám legyen. Te tudod, ki meddig alázhat meg! Velem egyszer tette volna meg...
2015. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hagyd ezt az egészet. Komolyan mondom, felesleges törni magad, hiszen a csávó jól láthatóan nem úgy érez irántad, ahogy te iránta. Ráadásul kifogásokat keresel neki, hogy miért nem gondol rád? Én mindig gondolok a páromra, még akkor is, ha látszólag időm nincs rá.


Nekem volt egy exem, a mostani előtt, aki többször is megalázott, sokszor szakított, majd kibékültünk, én is megbocsájtottam a hülyeségeit, pedig nem kellett volna. Később kiderült, hogy végig csalt, csak nem tudta, mi lesz a másikból, ezért oldalazott ki be, én meg semmit nem vettem észre ebből. (Persze ez nem jelenti azt, hogy nálatok ez van)


Nem tud téged értékelni, és ez a későbbiekben aligha fog változni. Egyszer és utoljára ülj le vele beszélgetni, lezárni a dolgokat, és élj egy kicsit :)

2015. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az lesz. megbeszélek vele mindent és lehet tényleg jó lesz külön. Csak nagyon nehéz lesz:/

köszönöm az értelmes válaszokat. sokat segítenek!

2015. máj. 12. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
10 hónap alatt többedszer kell felmelegíteni.... nem kapcsolat, csak kényelmes a srác: ha sokat nyüzsögsz elvisel.
2015. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!