Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Valóban udvariasabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Valóban udvariasabbak vagytok a szép nőkkel?

Figyelt kérdés

Tegnap olvastam itt egy kérdést, amiben a kérdező erről panaszkodott.

Átlagos nő vagyok, de többnyire udvariasak velem, pl ugyanúgy kinyitjàk/megtartjàk az ajtót, előreengednek, àtengednek a zebràn, felveszik, ha leesik valamim...szóval ilyen aprósàgok. De èn is megteszem ugyanezt màsoknak nemtől függetlenül. Alapból nezek hàtra is, mielőtt hagynàm becsukódni az ajtót.


Az, hogy nem vigyorognak közben,mint a tejbetök, ès nem mérnek vègig, az csak jó, az ilyen helyzetekben úgyis csak kellemetlenül érzem magàm (nyáron nèha megesik, de gondolom, akkor ezt minden vékony nővel eljátszàk).


Valóban máshogy viselkedtek a feltűnően szépekkel, vagy csak mi nők képzelünk mindenbe bele valamit?


2017. nov. 29. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén, ha sietek, számomra teljesen mindegy, szép, átlag, csúnya, nő, férfi, mindre hagyom rácsukódni az ajtót:)

Nem sietek, nem kalandoznak a gondolataim, valami megoldandó dolgon, akkor meg mindenkivel udvarias vagyok.

2017. nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Valóban úgy van hogy a bombázókkal udvariasabb a legtöbb férfi.Ez tény.A gyönyörű nőt azért engedik át a zebrán hogy még jobban megnézhessék.A zsírdisznót meg azért nehogy összetörje a kocsit ha eléjük lép. :) Láttam ilyen dokumentumfilmet is amiben ezt a dolgot vizsgálták.Nőkkel és férfiakkal is.A széppekkel segítőkészebbek voltak az emberek.
2017. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Én nem, sőt, ha az a szép nő ránézésre "nekem mindent lehet" típusú, akkor lehet, hogy kevésbé leszek vele udvarias.
2017. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem igen, jól látod. Én férfiként sem tudom az okát, de magamon is észrevettem már.
2017. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Én minden nővel ugyanolyan udvarias vagyok akárhogy néz ki 34F
2017. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lazy Lover ***** válasza:
17%
Èn se szép se ronda nőkkel nem vagyok udvarias...
2017. nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Osztan mé nem vagy udvarias lazy
2017. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Én a velem kedves, mosolygós nőkkel vagyok udvarias, az meg hogy hogy néz ki.....talán akkor lehetne ezt kielemezni, ha mindegyik típusú nő egyformán fogadna pl egy boltban, kihez hogy viszonyulnék. Az biztos, a tipikus vérfeminista kinézetű nőkhöz nem biztos, hogy ugyanolyan kedves lennék, bár ha mosolyog, és kedves, normális, biztos nem lenne bajom vele.
2017. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

én ugyanannyira vagyok udvarias velük, mint mondjuk egy idős nénikkel, vagy akár fiatal srácokkal

akiről messziről látszik, hogy buta, mint a föld, tudod az a tipikus kikent pláza p1cs4, na azokat kerülöm és inkább ők hátrányban vannak ilyen téren nálam, nem vagyok bunkó, csak velük annyira nem vagyok kedves, mint másokkal

2017. nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Diavolino44 ***** válasza:
46%

A szep emberekkrl ugy egy az egyben, kedvesebbek.

Par honapja olvastam egy felmerest, amiben azt hasonlitottak ossze egy szuleszeti osztalyon, hogy a babakkal mennyit foglalkoznak. S az derult ki, azok a babakal akiket aranyosabbnak talaltak, azokkal tobbet vettek fel, tobbet jatszottak.


Tudatalatt a szimmetriahoz jobban, jobban ragaszkodunk, mint gondolnank.

Akik itt azt irtak, hogy ok nem, azok meg, vagy kamuznak, mint itt sok esetben. Vagy van eleve egy szep nokkel kapcsolatos hiedelmuk, duhuk, ami miatt direkt megbelyegzik a szep noket.

2017. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!