Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Valóban udvariasabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Valóban udvariasabbak vagytok a szép nőkkel?

Figyelt kérdés

Tegnap olvastam itt egy kérdést, amiben a kérdező erről panaszkodott.

Átlagos nő vagyok, de többnyire udvariasak velem, pl ugyanúgy kinyitjàk/megtartjàk az ajtót, előreengednek, àtengednek a zebràn, felveszik, ha leesik valamim...szóval ilyen aprósàgok. De èn is megteszem ugyanezt màsoknak nemtől függetlenül. Alapból nezek hàtra is, mielőtt hagynàm becsukódni az ajtót.


Az, hogy nem vigyorognak közben,mint a tejbetök, ès nem mérnek vègig, az csak jó, az ilyen helyzetekben úgyis csak kellemetlenül érzem magàm (nyáron nèha megesik, de gondolom, akkor ezt minden vékony nővel eljátszàk).


Valóban máshogy viselkedtek a feltűnően szépekkel, vagy csak mi nők képzelünk mindenbe bele valamit?


2017. nov. 29. 09:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát, én nem. A zebrán pedig mindenkit átengedek, hiszen egyrészt nekik van elsőbbségük, másrészt meg túl sokáig voltam gyalogos.
2017. nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

Gusztustalanul nézek ki, torzszülött vagyok, mégis udvariasak velem a férfiak. Ért pár atrocitás, pl. dudálgatás vagy kocsiból kiszólogatás (szarkasztikus "decsinosvagy"), kocsmában is szólítottak már le, hogy nem iszok-e semmit, ha már az ocsmány külsőmmel vizuálisan szennyezem a környezetet. Én leköpném magam mások helyében, szóval ezek még az udvarias kategóriába bőven beleférnek nálam :D

De egyébként tényleg udvariasak, buszon előreengednek, ajtót kinyitják előttem, az egyetemen is segítőkészek a fiú csoporttársaim, szóval nem panaszkodhatok.

Szerintem sajnálnak, mert betegnek vagy balesetben eltorzultnak tűnök.

2017. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
7%
Ha a nő nem udvarias, akkor a férfinak sem kell annak lennie ;)
2017. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
72%
Én bűnronda nő vagyok. Viszont az intelligens, művelt férfiak mindig megadták a tiszteletet, udvariasak voltak velem. Míg a “másik végletbe” tartozó férfiak kultúrálatlanul bántak velem, mind beszédbeli, mind pedig a viselkedés terén.
2017. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!