Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha neten beszélek egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neten beszélek egy fiúval és mindig mondja hogy meséljek valamit de igazából mostanában nem történik velem semmi érdekes akkor ezekre a minden napi kérdéseire mit válaszoljak? 18l

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Válts témát

Amúgy ismerős, bár én általában akiknél mindig ezek az alaptémák jönnek fel, azokat mindig hamar megunom, hát amúgy ha nem történt veled semmi különös akkor semmit

2017. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez így fog kinézni:

- Helló, mizu?

- Helló! Semmi. Veled?

- Nem sok.

- Jót dumcsiztunk, csá!

2017. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég unalmas alak lehet.
2017. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem történik veled semmi érdekes, még a gondolataid lehetnek azok. Tereld át a témát a hétköznapi dolgokról.
2017. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Bocs, nekem már csak ilyen unalmas az életem."
2017. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig tudok mondani valamit, még ha nem is történt velem semmi.
2017. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Válaszold neki azt hogy meséljen ő valamit.Nem Lara Croft meg James Bond mindenki hogy naponta történjenek vele mesélnivaló dolgok. :)
2018. máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!