Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tényleg megbízhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg megbízhat mindenki a párjában? Egy érdekes eset.

Figyelt kérdés
Minap történt az eset, ami elgondolkodtatott eléggé. Egy csaj ült egy padon, sok pad volt én elmentem előtte és végig nézett, majd két paddal odébb leültem. Egyfolytában szemeztünk és egy paddal közelebb ült. Egyértelmű jelnek vettem, de nem léptem mondom még várok. Ekkor bejött egy busz és integet a csaj egy srácnak. Odafut átöleli megcsókolja , miközben direkt úgy állt, hogy felém fordult és ugyanúgy nézett végig, miután befejezte a csókolózást. Majd kézen fogta a srácot és elhaladtak a pad előtt, amin ültem és akkor is nézett végig és még vissza is fordult utána. Miközben dörgölőzött a barátjához egyfolytában... Vajon mi lett volna, ha leszólítom a csajt szerintetek? Én azt mondom, hogy tuti megadta volna a nevét, hogy esetleg face-n írjak , majd rá.

2017. aug. 11. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni mit érez az ilyen ember.. de simán lehet, hogy csak "játszadozik".

Velem is volt egy hasonló eset. Buszon utaztam, feltűnően néz egy srác, mikor leszáll én meg az ajtóhoz álltam (lévén következő megállónál akartam leszállni), akkor látom, hogy ott áll és egy szép lány karol a karjába, ő meg ahogy elkapta a tekintetem, rám kacsintott.

Pff.. szerintem az ilyen típus inkább csak lubickolni akar az ő népszerűségében, mint feltétlen komolyabban félre lépni. Szóval lehet, ha leszólítottad volna a csajt, még ki is kéri magának, hogy a párját várja.. ki tudja. De akárhogy is, az ember nem szívesen választ ilyen mentalitású partnert.

2017. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tuti nem adta volna meg a nevét, flörtölt egy kicsit, tetszettél neki, na bumm.. Attól még nem vak, hogy van párja, nézni szabad, nem? :)
2017. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nálam ez már bőven a több, mint csak nézés kategóriába esik, azért is írtam meg. Azt észreveszem, ha csak valaki egyszer-egyszer odanéz, de az a nézés itt konkrétan vágyakozó volt. Ha csak játszotta magát, akkor jó színész :D
2017. aug. 11. 21:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Eljátszadozott unalmában kicsit más érzéseivel. Hogy törne el a tűsarka.

31/f

2017. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem kifejezetten a te eseted miatt, de nem nem igazán lehet tökéletesen megbízni a másikban. Sokszor adódik olyan élethelyzet ahol a párunk úgy reagál ami nekünk nem pozitív..
2017. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak probalt ravenni hogy szolitsd le. Ha leszolitottad volna akkor meg jott volna ide hogy minden fele aberalt allat leszolitgatja az utcan.
2017. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Az a lány lehet tényleg akart tőled valamit, csak tovább nem jutott a padokon,

mert a barátja is ott termett hirtelenjében. Lehet várta hogy te kezdeményezzél.

Ez a lehetőség csak akkor fordulhatott elő, ha mondjuk a barátjával semmi

komoly kapcsolata nemvolt/van, és keresgél magának egy másik illetőt.


Több kérdés is felmerül ekkor!


Az tényleg a barátja volt?

Várta a barátját akkor egyáltalán?

Lehet nem is várta, csak hirtelen feltűnt?


A másik lehetőség pedig az, hogy csak szemezni akart veled!

Viszont! Miért közeledett hozzád?


Van még valami. Ebben a helyzetben nekem ez logikusabb mint a többi!

A lány nyitott párkapcsolatban él. Vagy pedig egy prosti.

2017. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ki akarta próbálni, mennyire vonzó a szemedben, játszadozott. Mivel nem vált be, ezért bosszúból jól megmutatta neked a pasiját és hogy ő mennyire ellenállhatatlan, hiszen pasija van, úgyhogy biztos degenerált lehetsz ;)

Nő vagyok, átlátom az ilyen női praktikákat (én mondjuk nem élek ilyennel).

2017. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

lehet ez több okból is.

1.eleve a párkapcsolatban lévő nőket a legsimább úgy lefektetni.

a legkevesebb macera ezzel van.

2.egó töltés használati tárgy lettél.

pl ilyen az amikor bevásárolok a csajommal,előttünk áll a pénztárnál egy elég jó csaj,aki időnként próbálja elkapni a tekintetem,majd direkt úgy hajol a bevásárlókocsiba,hogy lássam a melleit.

ezek sima játszmák,amik arra mennek ki,hogy belemész-e.

ha belemész akkor győzött nyugtázza magában és már nem is vagy érdekes a töltés megtörtént.

2017. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam szemezni lányokkal, akkor is, amikor épp várok a barátnőmre, pusztán kíváncsiságból, de nem gondolok bele többet és akkor sem lépnék, ha az egyik odajönne hozzám (még nem fordult elő).
2017. aug. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!