Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondják, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondják, hogy valakinek taszító a kisugárzása?

Figyelt kérdés

Többször megkaptam, pedig a külsőm a taszító, azért nem kellek senkinek.

Csak az ismerőseim "vigasztalnak" ezzel? Mondjuk ismeretlen férfiak is mondták már, szóval valami csak lehet benne.


2017. nov. 30. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarnak megbántani vele, hogy csúnya vagy.
2017. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk ha ilyen örök elégedetlen, kioktató, erőszakos jellem vagy mint itt sok női válaszoló, akkor valószínű, hogy nem "félnek" tőled a férfiak, csak nincs hozzád kedvük.
2017. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Van ilyen. A kisugarzas jobban vonz vagy taszit, mint a kulso. Biztos lattal irto vonzo noket, akiket ha megneztel kozelebbrol, lattad, hogy de hat nagy az orra, van egy kis pocakja, nem is szep a bore, az osszhatas megis szexi es noies. Mert a kulsot elnyomja a kisugarzas. Es vannak gyonyuru kis lanykak, akiket alig vesz eszre valaki, mert olyan kis szurke peneszviragok a kisugarzasuk miatt.

Aki keseru, mindig mast okolo, irigy, rosszindulatu, annak meglatszik a kisugarzasan is. Barmilyen gyonyoru lehet a kulseje, nem lesz vonzo.

Nem ismerlek, de valoszinuleg par dologban negativ a hozzaallasod es ettol keserunek, rosszindulatunak tunhetsz. Nagyon nehez ezen valtoztatni, de megeri a belefektetett energia. Es nem csak a ferfiak miatt, elsosorban magad miatt.

Ha elkezdesz most csak arra koncentralni, hogy TE jol erezd magad az eletedben (persze nem onzo modon, masokon atgazolva), belekezdesz valami epito hobbiba, akarmibe: sport, ekszetkeszites, olvasas, regenyiras, rajzolas, tanc, barmi, es elkezdesz jobban figyelni az egeszsegedre, meg arra, hogy mindig lehetoleg olyan emberekkel vedd korul magad, akikkel NEKED jo egyutt lenni, akkor meglatod, szep lassan a kisugarzasodon is meg fog latszani. Csakis te tehetsz sajat magadert.

2017. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

A mentalitásával van elsősorban összefüggésben. Számomra taszító a kisugárzása a negatív gondolkodású embereknek. Megmagyarázni nem tudom, de ránézek valakire, taszít. Majd mikor beszélgetni kezdünk és meglátom a hozzáállását, mentalitását akkor kiderül, hogy egy negatív, komplexusos, energiavámpír ember.

Negatív gondolkodás alatt azt értem, hogy semmi nem jó, mindenért másokat okol, csak arról lehet vele beszélgetni, hogy xy mekkora barom és miket csinált. Nem tud semminek örülni, mindenben a rosszat látja.

Lehet, hogy pár ember erre nem fogékony, de hidd el nekem, hogy a külsődön, a kisugárzásodon CSAK a személyiséged jön át, semmi más. Akinek taszító a személyisége, annak taszító a kisugárzása. Elég csak abba belegondolni, hogyha mondjuk valaki ül az utcán, és azon gondolkozik, hogy "jajj annak a dagadt r.ancnak szemben van pasija, nekem bezzeg nincs, biztos a pénz miatt" az például nem fog mosolyogni. Amivel már eleve a vonzerejének az 50%-át elveszti.

2017. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4


A mosolygást ne keverjük ide. Van aki ha mosolyog vagy próbál mosolyogni a szemén akkor is látszik, hogy nem őszinte.

2017. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetesen. Javítanám akkor "nem mosolyog, vagy kamu mosoly van az arcán"-ra. De ez megint csak személyiség kérdése, tehát sokat nem változtat szerintem a mondanivalómon.
2017. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Igen, de sokak gumicicája ez a mosolygás-dolog.

2017. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarják megmondani, hogy mi miatt nem kellesz nekik valójában. Mondjuk ha nő vagy, akkor kizárt, hogy a külsőd lenne a probléma, inkább a személyiséged.
2017. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!