Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ijesztő, ha valaki ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ijesztő, ha valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Ha egy lány külsőre teljesen átlagos, normális, de néha fura dolgokat csinál.

Pl már láttátok egymást párszor, de nem tudod a nevét, nem ismered, nem köszöntök. Erre bármi előzmény nélkül odaáll eléd, és neked szegezi a kérdést: "Ki vagy?". Erre mondjuk megmondod a neved, mire ő közli, nem a nevedre kíváncsi, hanem arra, ki vagy.

Vagy pl látod, hogy egyedül van valahol (mondjuk munkában, egyetemen előadóteremben), és megkérded, miért van ilyen korán/későn már/még itt, és azt mondaná, szerinte így olyan békés.

Vagy beszélgettek egy random témáról, mire természetes hangon bemondja "Mert nem érdekel, te érdekelsz", majd folytatja tovább a témát.

Vagy ha a semmiből közölné, a legnagyobb félelme, hogy egyszer megáll az idő és benne ragad egy rossz pillanatban.

Szóval, értelmetlen, a témába nem illő dolgokat mondd néha.

Ha egyébként nem hülye.


2017. nov. 30. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem épp hangzik százasnak...
2017. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Volt már szerencsém ilyenhez, amúgy tök szerethető csajszi volt. :)
2017. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hatásvadásznak tűnik.
2017. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt ez a kérdés nemrég itt a gyakorin.

Aspergeres személy lehet. De nincs semmi baj vele, különleges és szerethető.

2017. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Én 18 évesen: “Aaaaah álomnő úristen de édes, milyen különleges kis hóbortos pont ilyen kell nekem”

Én most: Soha az életbe nem kezdek mégegyszer “művészlélek” csajjal mert majd előjön, hogy az ilyen szinte mindig mentális beteg, mániás depressziós érzelmi pióca aki képtelen az önálló felelősségteljes életre.

2017. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utsoló, miért lenne képtelen az önálló életre mégis? (am tényleg autista)
2017. nov. 30. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Creepy.

Pedig én mentális beteg vagyok, halmozottan ráadásul. Mégse célom, hogy nyomin viselkedjek, sőt. Mindent megteszek, hogy normálisnak tűnjek.

Mondjuk esetemben nem túl lényeges, mert már a kinézetemtől elhányják magukat az emberek :)

2017. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aki autista, nem mentális beteg, csak kicsit más.
2017. nov. 30. 21:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ijesztő, csak picit fura.
2017. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!