Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társadalmilag mennyire elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társadalmilag mennyire elfogadott, ha valaki ezért akar eltartott lenni?

Figyelt kérdés

Ha nem szeretné a "munka-házimunka-gyereknevelés" háromszögben leélni az életét, főleg, ha nincs végzettsége, és maximum bolti eladó, árüfeltöltő, vendéglátós, szobalány és hasonló körökben tudna elhelyezkedni.

Tanulni megintcsak nem szeret, mivel valahol az is munka, és még az egyetemen is egy csomó olyan tárgya van az embernek, ami semmire sem jó, vagy nem kapcsolódik a szakmához.

Ezért inkább olyan párt keres, aki el tudja és hajlandó is eltartani, és lehetőleg takarítani sem kell mellette, mert megcsinálja a férfi vagy a takarítónő, a gyereket meg rá lehet hagyni a bébiszitterre, ha épp más dolga van.

Egyszerűen úgy érzi, többre hivatott, mint dolgozni és padlót mosni, neki jár a luxus.


Persze olyan párral csakis, aki szereti, és nem vár el semmit (külsőleg sem), emellett fiatal, jóképű, és szerethető is, tehát senki nem mondhatja, itt is csak a pénz volt a ludas.


(Nem rólam van szó természetesen, én szeretek dolgozni. Csak közvéleményt kutatok)


2017. dec. 1. 12:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2017. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Akkor mi a terve? Ilyen nő szerintem max akkor esélyes erre, ha rohadt szép, de mivel agya semmi...

Keressen egy sugardaddyt, aki pár évig némi orálért fizet ezt-azt

2017. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem semennyire, de az emberek 99%-a magasról tesz a társadalom véleményére és nekik van igazuk.
2017. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Provokatív kérdés.
2017. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Semennyire
2017. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Irjon olyan no ki eltartot szeretne lenni

33F

2017. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
43%
A kérdés alapján azt hittem, hogy legalább valami dilemmára okot adó érvek fognak sorakozni... De semmi, ez a kérdés rémes. Semmi pozitívum nem hangzott el.
2017. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
5%

Társadalmilag biztos elfogadott és jómagam is el tudnék egy ilyet tartani, bár az más kérdés, hogy nem mennék bele ilyenbe. Ha többre lennél hivatott, mint a meszesgödör, akkor legalább tanulnál aranyom és tennéd azt, amire hivatott vagy. Ilyen kondíciók mellett, kevesebbet érsz, mint egy félig döglött HASZONállat.

31/f

2017. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8, írtam, hogy nem rólam van szó, szóval ne menj át személyeskedésbe.
2017. dec. 1. 13:10
 10/24 anonim ***** válasza:
9%

Akkor add tovább annak, akiről szó van, hogy azt üzenem neki, hogy tarkón is csak ellentételezésért lőnék így :D

31/f

2017. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!