Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor lesz elfogadott, ha egy...

Mikor lesz elfogadott, ha egy nő nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Ha egy nő ki meri mondani, hogy nem akar gyereket, akkor kapja a bántásokat. Mikor jut el olyan szintre a dolog szerintetek, hogy ez is elfogadott lesz? (Aki azért jön ide, hogy szidja a nőket, akik nem akarnak - kérem ne is fárassza az ujjait!)

2017. okt. 27. 12:08
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem lesz, de amúgy magánügy, mindenki maga érzi, hogy akar-e vagy se gyereket?
2017. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
91%

Meg kell tanulni nem foglalkozni mások véleményével. Bármit tesz az ember, az nyilván sokaknak nem tetszik. De ez az ő problémájuk, nem az enyém.

Ha nem akarsz gyereket, ne szülj. Ha hatot szeretnél, legyen hat. 😊

2017. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
90%
ja, ne szülj gyereket, ha nem akarsz....de ha 6ot szülsz, az se baj :) Szerintem vannak nők ( és ffiak is) akik egyszerűen nem akarnak gyereket, és kész (lehet, belül sejtik, hogx alkalmatlanok, vagy félnek,...de tökmindegy, az ő döntésük és kész )
2017. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
70%

Hogy legyen "elfogadott"? Hogy Sári néni nem pletykál erről? vagy valami törvénykönyvbe le kell írni?

Aki nem akar, az nem akar és kész.


Az egész világon mérhetetlen túlnépesedés van, aki nem akar, az MINDENKINEK jobb, ha nem szaporodik.

Pletykálni, meg megszólni mindig fognak az emberek.

*

Ne törődj vele.

---

"Minden, amit hallunk, vélemény, nem tény, és minden, amit látunk, nézőpont, nem a valóság."

"Ha valamilyen külső ok miatt szomorú vagy, a fájdalom nem magának a dolognak a következménye, hanem annak, ahogyan az adott dolgot értékeled; ezt az értékelést pedig hatalmadban áll visszavonni bármely pillanatban."

Marcus Aurelius

2017. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
89%
Van, aki elfogadja, és van, aki nem. Ez mindig is így lesz.
2017. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a kutyát nem érdekli. :D

Amúgy aki olyan, hogy mások életével foglalkozik, annak az se lenne jó, ha épp szülnél, akkor lehet épp az volna a baj. Nem kell ezzel törődni. Ha hoztál egy döntést, azzal vállalod, hogy kapsz érte hideget-meleget.

Nálunk pl. épp a gyereknek nem nagyon örült annak idején a család. Érdekelt szerinted?

2017. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
28%
Sosem lesz elfogadott,mert természetellenes és fura.Én próbàlom elfogadni ezt az àllàspontot,de megérteni nem fogom soha.Mindenesetre tiszteletben kellene tartani a màsik döntését mindenkinek.Én arra lennék kíváncsi,hogy aki tudatosan nem vàllal gyereket,az később nem bànja-e meg.
2017. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
81%
Én pl elfogadom. Mindenki azt csinál a testével, amit akar. :D De úgy a köztudatban elfogadott szerintem sosem, vagy legalábbis nem a mi életünkben lesz.
2017. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
95%

Én inkább becsülöm azt aki felismeri és bevallja hogy neki nem való gyerek. Erre nem mindenki képes. Számomra arra nincs mentség ha valaki szül úgy hogy nem lenne szabad neki. Csak hogy innen a gyk-rók vegyek párat;


-aki nem akarja egy percet sem szoptatni mert félti a mellét, és meg is magyarázza hogy a tápszer jobb mint az anyatej

-aki hetente 2! napot tölt a 2-3 éves gyerekével, a többi időre lepasszolja, mert neki jár ennyi idő

2017. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
84%

Mindig lesz majd valaki, aki beleköt. Ne várd, hogy ne, mert felesleges.


De ugyanúgy belekötnek, ha

-csak 1 gyereked van, mert "kell testvér",

-ha két azonos neműd van, "kell melléjük egy lány/fiú is"

-ha három gyereked van "minek annyi"... stb.


Egyébként meg egyetértek a 9-essel. Jobban becsülöm azt, aki egyet se vállal, mint azt, aki csak a társadalmi nyomás miatt vállal, de közben pocsék szülő.

Ezer meg 1 példát találni rá itt az oldalon is.

2017. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!