Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vált ki nagyobb irigység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vált ki nagyobb irigységet, ha egy nő beházasodik a gazdagságba, mintha beleszületik?

Figyelt kérdés

A milliomos örökösnőkön nem csámcsognak annyit, mint a jobb anyagi helyzetbe házasodó nőkön.

Holott ugyanúgy nem tehet róla, kibe szeret bele, minthogy hová születik.


2017. dec. 1. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert írigyek.

n25

2017. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Már ha szerelemből születik a házasság ugye... Ami azért általában nem így van.

De az sem mindegy hogyan áll hozzá ahhoz, hogy van pénze. Ha valaki nem vesz fel undorító, lenéző mentalitást akkor senki nem fog csámcsogni rajta.

2017. dec. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Az elmélet ott bukik meg,hogy ugyanabba a férfiba minimálbéres fizetéssel és ehhez igazodó egzisztenciával nem szeretne bele. Akkor legfeljebb egy jófej pasi lenne.
2017. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
#3: És miért minimálbéres? Mert nem tanult és képtelen magát érvényesíteni. Ez nagyobb gond, mint a pénz.
2017. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

"Mert nem tanult és képtelen magát érvényesíteni"


Ez egy demagóg proli szöveg,hogy akinek nem fizetik meg eléggé a munkáját,az biztos egy csődtömeg. Én például 4 évig minimálbérért dolgoztam gyári munkákkal,mert az egyetemet senki nem fizette ki nekem. Sok remek embert megismertem,akik minimálbérért dolgoznak vagy dolgoztak,esetleg az felett egy kicsivel. A hulladék emberek mindegyik jövedelmi sávban megtalálhatók.

2017. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

"Holott ugyanúgy nem tehet róla, kibe szeret bele"


Arról azért tehet, hogy milyen emberek társaságát keresi...

Tudod, "a Szovjetunió nem baráti ország, hanem testvéri, mert a barátait maga választja az ember."

2017. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!