Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ezt hogyan kéne értsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezt hogyan kéne értsem?

Figyelt kérdés

Ovódai helyettesitökent dolgozom kulföldön masfel hónapja kaptam ezt a munkat hosszabb munkanelkuliseg utan.

Azt jelenti h sulikba hivnak ha valaki beteg a tanarok közul, egy vagy több napot esetleg hetet.

Egyszer egy tanar hivott be egy új helyre ( ott ö szerzi a helyettesitöket) es mondta h ismerösnek tunök neki . Nekem ö nem tunt annak . Ra par napra ugrott be h evekkel ezelött chatteltem szexpartnerkeresön de csak unalomból nem akartam semmit es beugrott h ez a pasi ramirt. Mar nem emlekszem a fotókra csak a neve ugrott be arc semmi mas nem . ( nem azert mert nem tetszett de többezer levelet kaptam csak nem vettem öket komolyan)

Talalkara hivott akkor annyira emlekszem de persze nem mentem .

Ime most a sors rakenyszeritett h menjek ha hiv mert dolgoznom kell , szóval tök ciki helyzet volt , nem igy kepzeltem a chattpartnerekkel a talalkat es banom h annak idejen ilyet csinaltam.

Zavarban voltam es remeltem h oda többet nem kerulök szamoltam a perceket eszembe jutott h a nemi szervem mindent kiraktam anno.

Mondta h a nevem is ismerös de nem mertem rakerdezni miert lefagytam eleg szórakozottnak tunhettem nem nagy munkaerönek mert egyet magamban egy szót ismereltem jajajaj.

Ra ket hetre megint hiv helyettesitönek , nagyon kedves elözekeny mindent a fenekem ala rak mondta mindent megcsinal ö, stb .

Dicsert is tudtam h csak sajnal mert en nem voltam magamnal zavaromban.

Vegul berakott egy hónapra helyettesitönek magához ami mindenkit meglepett , mert rengeteg a helyettesitö es kezdö is vagyok igy gyanakodva kezdtek minket nezni , azt hitték egyutt vagyunk , a kollegak akik eddig nem is vettek emberszamba hirtelen nagyon kedvesek lettek .

Persze nem voltunk egyutt , csak egyszeruen behivott nem tudom az emberek miert ilyen furcsak! Smsezett is h milyen welcome vagyok es alig varja menjek stb .

Amig ott dolgoztam azt mondta semmi dolgom ö mindent csinal csak extra kéznek hivott pihenjek , mindent alámrakott , zavarbaejtöen megertö volt es minden idegszálával ramfigyelt , megvédett ha nem is kellett , óvott valósággal . Péntekenkent ecsetelte h milyen koncert vagy soros erdekes programja lesz , es milyen szuper izgalmas elete van stb , kérdezték a kollegak h van csaja de erre nem akart valaszolni , vegul annyit kerdezték mig bevallotta h egyedul el evek ota mindig volt nöje de most mar nem mert szereti h egyedul lakik es senki nem nyúl a dolgaihoz , van egy felnött lánya stb es baratokkal utazgat .

A munkahelyen egyre jobban ereztem magam es kezdtem megnyugodni , a szetszórtságom , zavarom oldódott , mindennap elköszönt tölem mikor mentem el mindig elempenderult h megköszönje a mai napot , habar en kellett volna köszönjem .

Tenyleg mondhatni h a rokonaim nem tettek ennyit ertem .

Az volt az erzesem h azert hivott oda mert szerette h van közönsege aki elött ö humorizal , aki varja az ö instrukcióit stb .

Úgy ereztem h szereti ezt .

Es azt ereztem h van köztunk egy pozitiv kapcsolat , egy ember aki mellettem van .

Egy delutan kijött utanam a konyhaba es megsimogatta a hátam es vegig a kezem a hatam mögött allt es en szep lassan kicsúsztattam a kezem es kimentem mintha mi se törtent volna es nem is törtent de kimentem gyorsan nem mertem ránézni.

Egy idö utan a baratsagos stilusat felvaltotta egy ironikusabb stilus , rendreutasitóbb lett es mikor egyszer meselte h a kollegaja tengeren van ahol 17 fok van mondtam h az hideg en szeretem a melegvizet , azt mondta h miert te hova utaznal mondtam h földközi tenger stb kifakadt h milyen negativ vagyok es h ez az en velemenyem es felöle utazhatok ahova akarok .

Ez a kirohanasa elbizonytalanitott h es nem ertettem miert van igy mar úgy éreztem talan megsem vagyunk annyira haverek ahogy en hittem es mondtam neki remelem nem haragszol ram mondja nem es mosolyog zavartan.

Azóta kerult csak mosolygott es atnezett felettem . Valósággal kerulni kezdett ma jart le a hónapom es csak mosolygott mindenkit megölelt engem nem , annyira sajnalom azt hittem h ez pozitiv baratsag stb vagy haverség es mar újabb ellenségem lett nem értem mit tevedtem, rosszulesik ez a pálfordulás nem sertettem meg soha !

Szerintetek mi törtent ?



2017. dec. 1. 18:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Tanársegéd bocs nem ovódai
2017. dec. 1. 18:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már valaki szexcsetre vetemedik, legalább annyi esze legyen, hogy nem mondja meg a valós nevét és nem küld beazonosítható fotókat (arc).
2017. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a kérdésre is váalszolok. Miután rájött, hogy nem fog megdugni, már nem tartotta fontosnak hogy máshogy kezeljen, mint a többieket.
2017. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De honnan jött ra h nem lesz szex?
2017. dec. 1. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Számomra csak az a furcsa,hogy tanársegéd lehet valakiből,aki képtelen normálisan és helyesen ìrni,fogalmazni,illetve logikusan gondolkodni.Akinek annyi esze van,hogy szextárskeresőn mutogatja magát,aztán meg csodálkozik,ha a régi chatpartnere tapogatni akarja.Amúgy ő nyilván látta,hogy nem vagy vevő a szexre,és mivel neki te csak arra kellettél volna,így inkább hagyott.
2017. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!