Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy társkeresésre jó ez az oldal? Miért öröm szívatni szegény szingliket?

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 00:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ki bántott? Mesélj!
2017. dec. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Azért mondják, mert nem rosszabb, mint bármi más.
2017. dec. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Én sok nagyon aranyos lànnyal beszélgettem itt sokkal kedvesebbek voltak mint a tàrskeresőkön velem lehet mert rusnya a pufàm
2017. dec. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Maga az oldal jó is. Ez csak egy eszköz. Veled van a baj, ha nem tudsz senkivel összemelegedni innen.
2017. dec. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%

#4


Seems legit.

2017. dec. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én jelenleg több értelmes emberrel is beszélgetek, illetve már találkoztam innen valakivel.
2017. dec. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%

#5

Egyébként nem csodálom, hogy neked nem megy, mert a nők helyében én se beszélgetnék veled. A válaszaid alapján egy buta barom vagy.

2017. dec. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%

#7


Nem igazán nyújt teljes képet ami itt van. Ha nem lennék lelkileg instabil nem lenne semmi problémám, de amíg van addig marad ami van... Meg a remény, hogy létezik erre gyógymód vagy terápia. Nekem sem jó poén a bipolaritás és az ezt övező mániás meg depresszív/agresszív időszakok.

2017. dec. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy tàrskeresésre lenne jó...De igen vannak rendes arcok.
2017. dec. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert relatíve sok ember van (illetve már csak volt), akik nem társkeresési szándékkal járnak ide beszélgetni a párkapcsolatokról, szerelemről. Az meg egyértelmű, hogy a spontán, nem direkt ismerkedés mindig a leghatékonyabb. Főleg, ha ugye van közös érdeklődési pont.

Persze vannak buktatók, hiszen nem tudod, hogy a másik egy troll-e, hogy néz ki, meg ilyenek. De tény, valóban jól lehetett itt ismerkedni régebben. Viszont amióta még férfiként is rendszeresen kapok olyan leveleket szintén hímneműektől, hogy nőnek hisznek és megismernének, mert hogy — kontextustól függetlenül — milyen jó fej vagyok, akkor az egy kicsit ront a dolgon. Volt olyan, aki úgy akart bevágódni, hogy azt kamuzta, amikor a gyk-s lányokról volt szó, rólam azt írták, hogy én nagyon szép vagyok... WTF moment.

Na mindegy. Szóval tényleg jó volt, amíg tartott. A látogatók csökkenő száma, a nemek közötti arányeltolódás és a sok hülye viszont elrontotta.

2017. dec. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!