Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy alfahím?

Figyelt kérdés

Vannak elképzeléseim, de élőben szerintem nem találkoztam alfahímmel, nincs az ismerettségi körömben egy sem.

Tényleg ilyen sok van belőlük? Hol?


2017. dec. 2. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
2017. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezek tök különbözően néznek ki, de van köztük nő és oroszlán is. Nem lettem okosabb.
2017. dec. 2. 11:13
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Alfa Romeóval jár. :D
2017. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Domináns,határozott egyén,aki tudja,mit akar,és meg is kapja általában.Olyasmi,mint a farkasoknál a vezér.Szóval ő irányít.Sokan keverik a műmájer,nagyképű telepi hülyegyerekekkel,akik gyúrni járnak,oszt'akkó'ők a sztárok...jah,nem! ;-)
2017. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez olyan mintha azt mondanàd milyen egy anyakiràlynő mint a hangyàknàl emberek vagyunk aki alfàskodik annak aidses lesz a fasa
2017. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Domináns,határozott egyén,aki tudja,mit akar,és meg is kapja általában.

Igen, nem farok, hanem fej. Ő írányít, ilyen a munkabeli pozíciója is, megszerzi a számára elérhető legjobb nőt, a környezete figyel arra, amit mond.

Ilyesmi.

Ismerek ilyet, egy mostmár középkorú, jóképű ügyvéd képében, gyönyörű, sikeres barátnője van, gazdag, de normális, rendes ember, segít az embereknek sokszor ingyen is, pl. adakozik gyereknek is, amiről biztos infóim vannak.

Tehát köze nincs a gyúrós paraszt képéhez.

2017. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Oké,én értem,ez csak egy hasonlat.Őket nem zavarja,ha elkönyvelik őket hulladék embernek vagy tripperes farkúnak,hát engem sem zavar.
2017. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar haelkonyvelmek tripperes farkunak? Akkor legyél az de ha màr az vagy akkor legyél hű a nevedhrz és gyógyszert se vehess tetovàld a homlokodra tripperes és mielott megismernél egy nőt tudja hogy trippert fertôzöl
2017. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondom,őket nem zavarja.Engem meg az nem,róluk mit gondolnak.Szerencsére nincs farkam.
2017. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kigyúrt, bunkó, hatalmas farka és szexuális állóképessége van, egyszerre 5-8 nőt kezelget.

Automata váltós SUV-t vezet.

(de csak mert hülye a manuálishoz, de ez titok)

2017. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!