Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyrerakna valaki néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyrerakna valaki néhány gatyábarázó mondattal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Két év után belépett egy harmadik fél a kapcsolatunkba. a párom, 21 F azzal állt elő hogy a mi szörnyen megromlott kapcsolatunkba teljesen véletlenül bekerült egy másik lány, és mivel ő sokkal érdekesebbnek tűnik, és a párom amúgy sem akar most komoly kapcsolatot, plusz mindenféle mondvacsinált kifogás, azt kérte hogy legyünk külön, de igazából szakítani kellene, csak ő nem elég bátor hozzá. Végülis kimondtam a végét, nagyon hosszú és fájdalmas hónapok következtek, ő lelépett a másik lánnyal. Kb 3 hónap után esett le neki, hogy hoppá, kicsit elcseszte, és háthahátha van visszaút hozzám. erre azt reagáltam, hogy nincs miről beszélnünk, pont. viszont a lelkem mélyén vártam a próbálkozásokat, és reménykedtem hogy egyszer észhez tér. hát nem így történt, néhány hét múlva hallottam, hogy összeköltöztek..

ma elhívott, hogy beszéljük meg a történteket, biztos voltam benne hogy majd szépen térden csúszva fogja kérni, hogy próbáljuk helyrehozni, mire kiderült, hogy szeretné végleg lezárni hogy ne jelentsek problémát/lelkiismeretfurdalást a szép új kapcsolatában. Ugyanakkor tett olyan utalásokat, hogy attól tart, ha egy dolgot megbán majd az életben, az ez lesz. És nagyon szeretett volna békülni 3 hónapja, de mivel nem álltam szóba vele, már nem lehetséges.

Teljesen össze vagyok zavarodva és el is vagyok keseredve, azon túl hogy elszenvedtem a szakítás okozta összes gyötrelmet, még most is én zavarok be az új szerelmébe, arról nem is beszélve hogy még mindig várja a szivem hogy észhez térjen és végre visszajöjjön hozzám.

Egyébként szárnyaló boldogságban éltünk, a vége fele a tanulás külön városba kényszerített, jöttek a szürkehétköznapok, de ettől eltekintve működő kapcsolatnak tartottam. Neki jött ez a szép rózsaszín köd, amiből már egyszer megpróbált visszakanyarodni hozzám.

Szóval ezek után fel kellene hagynom a reménnyel, és túllépni a múlton, de a szívem mégis mást mond. Szerintetek van még remént happyendre? vagy ne legyek hülye..



2017. dec. 2. 17:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Szintén 21 L, egyetemista.
2017. dec. 2. 17:52
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Te most komolyan vissza fogadnád azt,aki egy 2 éves kapcsolatot "csak úgy" kidobott a kukába? Mit vársz tőle,hogy visszajön majd újabb 2 év múlva megint eldobjon? Mert valószínűleg ez lett volna. Nem gondolkodott éretten s megbánta.

Jól tetted,hogy nemet mondtál akkor. Nehogy megbánd ezt,örülj,hogy lezártátok. Igen talán működhetett volna,de ezek szerint nem szeretett igazán s talán most se szeret,csak ragaszkodik a megszokott kapcsolatotokhoz.

2017. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Ne legyél hülye. Vinnyogó mosogatórongy szeretnél lenni, vagy egy nő, akinek van tartása? A legtöbben azt mondják, hogy felejtsd el. Hülyeség. Nem kell, és nem is lehet. Fel kell dolgozni a veszteségeket, ez a lényeg.
2017. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Hát én mindenképp támogatom ezt a megbeszélős ötletet, mivel hogy ezt vele fogod tudni megbeszélni a legjobban, nem itt velünk. Mondd el neki, hogy mit érzel, és fogadd el, ha ő nem tudja viszonozni már, mivel már úgysem tehetsz semmit. Ragaszkodással vagy haraggal nehéz lenne bármit is megoldani ebben a szituációban, megbocsájtással, és elengedéssel sokkal inkább, ha mégis a külön élet lenne a végkifejlet. És nem feltétlenül csak miatta, hanem magad miatt.
2017. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem jó a felmelegített leves. Hiába tér észhez, egy kapcsolat nem erről szól, hanem a szerelemről. Ami az ő részéről már régen nincs, ha otthagyott valaki másért, aki érdekesebbnek tűnt. Ha visszamegy hozzád az csak a kényelem miatt lesz, nem azért mert szeret és veled akar lenni. Vagy azért, hogy mégis csak legyen valaki, ha a másik csajjal nem jön neki össze. Aki szeret, az többezer kilométerről is szeret, ezt az egyet hidd el nekem, mert majdnem egy évet éltünk úgy párommal, mégsem kerestünk "izgalmasabbat".

Ugyanakkor minden tiszteletemet elveszteném olyan ember iránt, aki szándékosan nyitvahagyja az ajtókat, hogy ha az egyik nem jön össze a másik még ott legyen.

2017. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

olyan szépen írtad (:


"még mindig várja a szivem hogy észhez térjen és végre visszajöjjön hozzám"


a szívnek meg nem igazán tudsz parancsolni,


nem sok esélyt látok a helyrehozásra sajnos...


sírj párat aztán szünet aztán valaki

2017. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Just two words: Engedd el!
2017. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad! A csávó kőkeményen manipulál érzelmileg, be is etted a maszlagot! 21 vagy, annyi helyes srác vár még rád, simán lesz egy szerető párod aki ne lép le az első nővel aki szembejön vele!
2017. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis eszed és nem akarsz a lábtörlője lenni,akkor hagyod a francba.Nem játékbaba vagy,amit csak úgy levehetnek a polcról!
2017. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8%

Idióta, nyomorult kis játszmázó, hülye p.csa vagy. Elbhasztad.

Most jobb?

2017. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!