Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok, néhány hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok, néhány hónap múlva 22. A férfi 36 éves . Már most az ismerkedésünk elején jobb, ha úgy állok hozzá, hogy túl idős hozzám?

Figyelt kérdés

Egy éve épp egy ilyen helyzetbe kerültem , egy e körüli férfinak sikerült megkedveltetnie magát velem , csalódás lett belőle, több okból is és a kort is hozzá sorolnám, hiszen más -más életkorban a célok sem egyeznek.


Most itt van ez a férfi,akivel egy továbbképzés által tudnék találkozni. Semmi nincs még kialakulóban , az igaz,hogy nekem külsőre tetszik. Igazából a személyiségét még nem ismerem.


Most még szerintem idejében át tudom gondolni, ignoráljam-e a magam érdekében , ha netán közeledne. Ami persze nem biztos,nem azért írom, csak ezen most elgondolkodtam.


Mi a véleményetek,tapasztalatotok ?


2017. nov. 29. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, de ez nagyon sok mindentől függ. Nekem volt 18 évvel idősebb párom, 4 évig voltunk együtt, de a korkülönbségből adódóan sosem voltak problémáink. Inkább abból, hogy ő még 40 évesen is úgy viselkedett, mint egy 15 éves. Szóval szerintem kategorikusan ne zárd el az esélyt magadtól (egyébként ismerek több, 15-16 év korkülönbséggel élő boldog házaspárt is). Ha viszont a terveitek nem egyeznek a jövőre nézve, az baj, de ez ugyanúgy megeshet egy korodbelivel is.
2017. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokan túl fiatalok hozzám, pedig korban van, hogy kétszer lehagynak.


Csak személyiség számít.

2017. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha külsőre, belsőre megfogott, akkor nem gond ne izgulj :)
2017. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!