Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már hogy öngyilkosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy öngyilkosak akartatok lenni a kilátástalan párkapcsolatotok miatt? Én most azt hiszem nem bírom tovább!

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 01:27
 1/7 Diavolino44 ***** válasza:
9%
Pua
2017. dec. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Egy hülye miatt öngyilkos lennél?

Sok eszed neked sincs.

2017. dec. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Parkapcs miatt nem,de parkapcsolati (hazassagi) kudarc miatt az egesz eletem es terveim dugaba doltek (csalad, munkahely,otthon),kovetkezo karacsonyra annyira kilatastalan lett minden h igen,elgondolkoztam rajta h mi lenne ha...

De akkor is,mint egesz eletemben tudtam h az ongyilkossag nem megoldas es ha most veget vetek neki,sosem tudom meg h lett-e volna jobb eletem.

Ra egy evre uj parom lett, megint egy ev es uj otthonom vele kulfoldon, 2ev ujabb munkanelkuliseg utan pedig allasom,amivel a korabbi fizum 2.5szereset kapom.

Mindez soha nem tortent volna meg ha belehajtok a Tiszaba 4eve.

Mas ember miatt megolni magad nem erdemes.Bar most elkepzelni sem tudod,de idovel mar te sem fogod erteni h mit szerettel rajta,olyan tavoli lesz ez az egesz.De ahhoz meg kell adni magadnak az idot.

2017. dec. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Egy párkapcsolatot felbontani sokkal könnyebb és még értelmes célja is van: a lehetséges jobb jövő.

2017. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem amiatt.

Figyelj, kizárólag ez a problémád van, vagy ez már csak az utolsó csepp a pohárban?

Nem mindegy. Amúgy ha szeretnél beszélgetni, szívesen meghallgatlak.


22/N

2017. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a viszonzatlan szerelem miatt akarok az lenni, persze az igazsághoz azért hozzátartozik, hogy nem ez az egyedüli ok ami közrejátszik benne, annál inkább az utolsó csepp amellyel eljutottam a tűréshatáromig.
2017. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én eddig csak félelemből húztam az időt. Pár napja azonban kezdek kilábalni ebből a hullámvölgyből. Győzni kezd az élni akarás ösztöne.
2017. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!