Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar engem?

Figyelt kérdés

Tanácsra lenne szükségem.

Van egy srác aki egykorú velem. Másfél éve ismerem. Volt barátomnak az osztalytársa volt 3 évig de már nem tartják a kapcsolatot. És valahogyan megtalált és ismerkedni akart velem ami tök jó volt mert nekem is bejött a srác.Talalkoztunk is beszelgettunk aztan eljott hozzám parszor munka után este es lefekudtunk egymassal de semmi tobb azt mondta barat vagyok. de kozbe meg vonzodik hozzám mert érzem es az erzeseit is eltakarja. Pedig tudom hogy érez valamit hiába csak szexelni jön. Más lánnyal nem is szokott együttlenni igy. De azert "keresi" a csajt akivel osszejohetne mesélte de nem talál senkit magának. És nem.ertem hogy en miert nem vagyok jo neki? Jol erzi magát velem jó a szex is bejövök neki.



2017. dec. 3. 13:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mesélte, hogy keres valakit, akivel járhatna, miután lefeküdt veled?

Én ezek után törölném a nyilvántartásból, mert vagy ennyire hülye, vagy nagyon pofátlan, semmibe néz.

2017. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne keresd a miértre a választ,egyszerűen nem akar,ha nem akar.Ezt nem tudod kierőszakolni Nála.
2017. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én meg az a baj akarnám őt vannak érzéseim felé. Lehet a volt baratom miatt nem akar engem ? Annyit gondolkodok ezen. De végül mindig ide köt ki hozzám. És mikor alszunk átölel simogat. És attól független hogy csak szexelni jön szoktunk beszélgetni sokat meg chatelni is. Nem értem. Meg mikor majdnem elment szex közbe megkérdezte én elmentem -e már mert addig ő se megy el míg én sem. Akkor miért erdekli hogy nekem.jó e
2017. dec. 3. 13:43
 4/16 anonim ***** válasza:

Jópofat vágott, kedveskedik, meg aranyoskodik, hogy megdughasson.

Sajnálom, ennyi a történet, ne láss bele többet.

Nem szerelmes beléd.

2017. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat azért.

De mit csinaljak elmondjam neki mit erzek es akkor hatha megijed es eltunik az eletembol.

2017. dec. 3. 14:37
 6/16 anonim ***** válasza:

Néha azon gondolkozom, hogy az ilyen ostoba lányok megérdemlik, hogy kihasználják őket.


Aztán persze rájövök, hogy szegények nem tehetnek arról, hogy ilyen sötétnek születtek.


Nem szeret téged. Pótlék vagy. Gondolom magányos, gyakran unatkozik és dugni is szeret. Ezt mind kiélheti rajtad, mert jobb vagy, mint a semmi, de nem elég jó ahhoz, hogy akarjon téged, vágyjon rád, felvállaljon az ismerősei előtt.


Ez van. Ettől te nem vagy kevesebb, csak ő nem látja meg benned, akire vágyik.


Te akarsz olyannak az esete lenni, aki így kihasznál egy együgyű lányt? Mert én nem szeretnék.


Gerinces férfi felismeri a helyzeted és nem él vissza aa.. khm. Hiszékenységeddel és megfelelni vágyásoddal


Egyébként minden szexkapcsolatban simogatják és ölelik egymást az emberek. Hisz attól, hogy nem szeretik egymást, még nem is rühellik. Kedvel, egynek elmész számára, de nem eléggé.


Ha van büszkeséged, vagy egy kis eszed, lekoptatod, mert minél inkább belemész, annál jobban fogsz sérülni.


Az ilyenek pedig nem is becsülik azt, akit megkaphatnak könnyen, szóval már akármit tehetsz, elbuktad a pasit.

2017. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ez elég nehéz helyzetben vagyok mert 1 kapcsolatom.volt es akkor voltam elsonek szerelmes. es sok ido telt el mire ujra kezdtem erezni valaki irant es o lett az sajnos . :(

2017. dec. 3. 14:47
 8/16 anonim ***** válasza:
A pasik egyszerűbben "működnek" mint mi,nők.Nincs olyan,hogy elrdjti az érzéseit.Ahogy írták előttem,ne éld bele magad.Ha mégis szeret nem enged el,de akkor nem lesznek kétségeid az érzései iránt.Mindenki vágyik az ölelésre,de az lehet testi igény is,érzelem nélkül.Mint ahogy néha a nagy szavak...Át kell ezen látnod.
2017. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
igazatok van. Köszi a választ. Megszakitom vele a kapcsolatot.
2017. dec. 3. 14:58
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha elmondod mit érzel, verszemet kap és tovább hülyit... fel a fejjel :)
2017. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!