Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Csak nekem tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Csak nekem tetszenek a kis alacsony pasik? N

Figyelt kérdés
Annyi ehhez fűződő kérdés van, nekem az izmos alacsony pasik általában tökre bejönnek :D
2017. dec. 3. 14:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Tok nem szamit a magassag. Jo oke 160 centis pasival nem jonnek mar ossze mert akkor az 15 centi kulonbseg a javamra. De az exem pl csak 170-171 centi volt, o is tok izmos (meg egy alacsonyabb sracnak konnyebb is kigyurnia magat) meg nagyon helyes srac volt es nem zavart hogy kisebb sot kifejezetten erdekes volt, olyan aranyos szep teste volt tenyleg, jo volt ranezni foleg a nagy kerek formas feneke volt a gyengem es a kis tomzsi combjaival nagyon jol nezett ki ;D Viszont azthiszem ha nagyon vekony lett volna es onbizalomhianyos (bar ezt rola nem tudom egyszeruen elkepzelni) akkor viszont mar nem tetszett volna. Tehat ha alacsony akkor ne legyen vekony mert az ugy mar nem valami ferfias bocsi :)
2017. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

"jo volt ranezni foleg a nagy kerek formas feneke volt a gyengem es a kis tomzsi combjaival nagyon jol nezett ki"


Dettó ugyanígy látom az ilyen férfiakat :D

2017. dec. 3. 15:18
 13/30 anonim ***** válasza:

Az én pasim alacsony(174cm) és izmos,nagyon férfias.Biztos,hogy nem cserélném le egy magasabb,nyúlánk alkatúra.

Az alacsony férfiak többnyire formásabbak,mint a magasabb társaik.

Az alacsony,vékonykák viszont nem jönnek be.

2017. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Istenem de gáz, hogy valakit külön kérdésekkel kell győzködni, hogy nosza gyerünk kisfiú, nincs veled semmi baj. Az itt nyivákolók sosem fogják elhinni, hogy nem a magasságuk a gond :) Most leírom ide, hogy a barátom alacsonyabb nálam és ha felhúzom az állam még puszit sem tud adni, viszont nekem ezzel semmi gondom nincs, nekem így tetszik, és már el sem tudok képzelni más felállást így 5 év után, akkor úgysem hinnék el, írják majd, hogy kamu :D Engem tényleg nem zavar sőt az előző barátom majdnem 2 méteres volt és irtó kényelmetlen volt ahhoz képest, hogy most akkor adok puszit a szájára amikor akarok nem kell nyújtózkodni ha súgni akarok neki valamit stb. Én nem akarnám, hogy magasabb legyen. Sőt még így is imádom, hogy kicsit megmackósodott mindenhol :) De nyilván most is hazudok.
2017. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, sokkal jobban bejönnek, és igen, szintén abban az esetben, ha "erősebbek". Jah, és tapasztalataim szerint sokkal jobbak az ágyban. ;)

Persze, az önbizalom kell....

2017. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 158 cm vagyok és sosem tetszettek a magas pasik, a férjem 170 cm, nem tartom alacsonynak, szerintem jól néz ki.
2017. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Én is úgy látom, mint ti.

Szeretem, ha egy szinten vagyunk a sráccal.

Volt magasabb is, de engem inkább zavart a folytonos nyújtozkodás.

2017. dec. 3. 16:12
 18/30 anonim ***** válasza:
10%
Azért gondolják hogy kamu, mert szerintük ezzel akarod szívatni az itt nyavajgó alacsony fiúkat, hogy reményt kelts bennük, akik aztán privátokkal bombáznak, amire te majd jól nem válaszolsz. Amíg nem adod egyértelmű bizonyítékát az ellenkezőjének, addig én is ezt fogom gondolni, de igazából leszarom hogy mi van. :) Nem is nekem szól a kérdés.
2017. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Jézusom szép véleménnyel vagy az emberekről.. :D


Emiatt a kérdés miatt még egyetlen privátot sem kaptam, nem is volt ez cél.

Nem rossz, hanem jóindulatból írtam ki. Szimplán azért, mert ha a városban mászkálok és a fentebb említett férfiakat látom, sokkal vonzóbbnak látom őket, mint a nyakigláb nyurga társaikat. Ennyi. És igen a kérdés egyébként is a nőkhöz szólt.

2017. dec. 3. 17:15
 20/30 anonim ***** válasza:
#19 Ha a nőknek szólt, akkor mi köze van a kérdésnek a jóindulathoz? :)
2017. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!