Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Csak nekem tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Csak nekem tetszenek a kis alacsony pasik? N

Figyelt kérdés
Annyi ehhez fűződő kérdés van, nekem az izmos alacsony pasik általában tökre bejönnek :D
2017. dec. 3. 14:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Azért kamu, mert ahány nővel találkoztam a valóságban, mind a magas férfiakat kedveli. Illetve ahány alacsony férfit ismerek, egyik sem túl népszerű a nők körében.
2017. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Én nem tartom kamunak a kérdésedet, de az is biztos, hogy nagy csodabogár lehetsz. És ezt mindenféle rosszindulat nélkül mondom úgy, hogy 170-es srácként ha egy kicsit is, de kellemesen csalódtam. Hogy miért tartalak csodabogárnak? Mert a nők túlnyomó többsége egyáltalán nem vonzódik az átlagnál alacsonyabb pasikhoz. Ugyanakkor nekem úgy tűnik, hogy az említett pasikért sem az alacsonyságuk miatt vonzódsz inkább, hanem az alkatuk miatt, hiszen említetted, hogy közülük is csak az izmosak jönnek be. Izmosan tömzsik pedig ugyanúgy vannak a magasak között is hasonló testi arányokkal. Egyébként ezt az ízlést kb. azzal vonhatnám párhuzamba, amikor egy pasi van odáig a kifejezetten molett csajokért. Persze ilyen is van és itt a gyk-n is írta már 1-2 ember, hogy nagyon bejönnek nekik az ilyen alkatú csajok ( [link] ) ettől függetlenül a nagy többség egyáltalán nem vonzódik hozzájuk, csakúgy mint a nők többsége az alacsony férfiakhoz.
2017. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
De még mennyire,hogy tetszenek.A párom alacsony és majd megzabálom,hogy ilyen kicsi nagyon aranyos a magassága.Én imádom benne,hogy ilyen kis törpe magassága van vonzóvá teszi a szemembe.
2017. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

22!

Igazad lehet, hogy az alkatuk tetszik, de egy alacsony izmos pasi általában sokkal jobban tetszik, mint egy magas izmos :D

2017. dec. 3. 22:30
 25/30 A kérdező kommentje:
És egyébként ismerek több olyan srácot akik simán 170 alatt vannak, de izmosak, jó a kisugárzásuk és szerintem bármelyik nőt megkaphatják. Én ezt látom.
2017. dec. 3. 22:35
 26/30 anonim ***** válasza:
Azért az alacsony pasikat jóval több nő utasítja vissza. Nem biztos hogy az alacsonyság miatt de tény hogy sikertelenebbek. És az hogy egyik másik párt talál az oké, de egy magasabb pasinak sokkal nagyobb a választék.
2017. dec. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Amúgy egy érdekes meglátás. Valahol mindkét fél okádat. Te lenyakiglábazod a magasat, kvázi lenézve (szépíthetjük de a lényeg a lényeg) más meg le törpézi az alacsonyt. A kettő között a különbség csupán, hogy ritka számba menőbb az első, alacsony kedvelő, így még respektálják is páran.


Amúgy nem bántásból írtam, csak elfilozofálgattam ezen egy röpke percre. Nyilván a célod csak, hogy lássa a szerencsétlen, hogy ilyen is van, de az itteniek nagyja lelki beteg szerintem. Halottnak a csók szvsz.

2017. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

"Nyilván a célod csak, hogy lássa a szerencsétlen, hogy ilyen is van, de az itteniek nagyja lelki beteg szerintem."


Ebben teljesen igazad van egyébként! Amelyik férfi ide erről kérdést ír ki, nekik általában senki nem magyarázhatná meg, hogy vannak akiknek ez is tetszik.

2017. dec. 14. 15:07
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem kell magyarázgatni. Elég lenne, ha egyszer az életben látnék egy alacsony, ronda, nem túl gazdag férfit nővel, és rögtön elhinném, hogy lehetséges. Amit ide ír valaki, az ellenőrizhetetlen, semmi okom nincs rá, hogy elhiggyem.
2017. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
A kérdésem rondaságra nem vonatkozott.
2017. dec. 14. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!