Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljek egyáltalán vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek egyáltalán vele?

Figyelt kérdés

Már 6 éve tetszik egy lány. Nagyon szeretem, teljesen komoly érzéseim vannak iránta. Most érettségizik. Egyszer próbáltam közeledni hozzá (eléggé nevetségesen, ne gondoljatok semmi normálisra), de elbizonytalanodtam, azt gondoltam, csak zavarom, meg hogy nálam csak jobbat érdemel. Azóta nem igazán beszéltünk, de általában köszönünk egymásnak. Egy ideje olyan furcsán köszön, mintha sajnálna.

És pár hete ugyanakkor értünk a lépcsőhöz, és megkérdezte miújság. Ez nagyon váratlanul ért, csak hülyén tudtam reagálni, zavarba jöttem(hisz évek teltek azóta, hogy utoljára beszéltünk).

Általában sikerül más dolgokra is koncentrálnom, de azóta folyton csak őrá gondolok.

Rájöttem, hogy igázából fogalmam sincs, mit gondol rólam. Az érzéseim is egyre inkább depresszióba torkollnak. Van barátja, nem arról van szó, hogy járni akarok, csak beszélni szeretnék vele, megbeszélni a dolgokat, de nem tudom rávenni magam. Pedig tudom, hogy nagyon rosszul hat majd ki az életemre, ha nem teszem.

Van, akinek hasonló esete volt? Mi a véleményetek? Hogyan vegyem rá magam, hogy megkérdezzem lenne-e egy órája valamikor, hogy beszéljünk? Vagy hülyeség az egész, és inkább próbáljam meg elfogadni, hogy ha volt is esélyem, elszúrtam?

(Tudom, eleggé zavarosan írtam le, de kavarognak a fejemben a gondolatok. Kérdezzetek, ha valami nagyon érthetetlen.)



2017. dec. 3. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Miről szeretnél vele beszélni?

Azt írod, valószínű, csak sajnál. Akkor gyanús hogy nincs tisztában vele, hogy neked mennyire és mióta tetszik. Most párja is van, te sem azért beszélnél cége, hogy bevalld az érzéseid, ha jól értem.


Szerintem felesleges beszélni vele, próbálj rajta túlleni, tudatosan felejteni, másokra felfigyelni, másoknál kezdeményezni, akik talán viszonozzák. Merj másoknál kezdeményezni, biztosan sok szimpi csaj van a közeledben csak eddig fel sem tűntek. Inkább rájuk koncentrálj.

Sok sikert. :-)


N

2017. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen beszélgetésből csak rosszul jöhetsz ki, de nagy eséllyel egyébként sem menne el a lány. Lépj tovább!
2017. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!