Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik fél cigizik a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik fél cigizik a másik nem? Van olyan?

Figyelt kérdés

Én úgy vettwm eszre aki nem cigizik annak a párja sem. De ahol az egyik cigizik ott a másik is.

Én nem dohányzom de a férfi igen , és olyan rossz hogy ő rágyújt és én nem. Persze nem akarok rá szokni de akkor is rossz.


2017. dec. 3. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Voltam úgy 2 és fél hónapig (én vagyok a nem dohányzó fél.)

Vége lett, de nem a cigaretta miatt. Mondjuk akkor eldöntöttem, hogy ha már ez nem jött össze, akkor máskor soha többé bagóssal. :D


22/N

2017. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Akkor minek kezdesz olyan pasival, aki dohányzik! Istenem!

Komolyan, téged se az eszedért fognak szeretni!

Ha meg vele vagy, akkor fogadd el és ne hisztizz!

Vagy megszoksz, vagy megszöksz!


Anyukám nem dohányzott, apukám igen, együtt voltak 33 évig, anyukám idei februári haláláig!


Én olyan párt választottam, aki nem dohányzik!

2017. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én dohányzom a barátnőm nem. 1,5 éve vagyunk együtt. Nagyon kellemetlen mert ha rágyújtok azután öblítés, szájvíz stb hogy ne legyek annyira büdös. Persze így is érzi a bagó szagot de már megszokta szegényke.

Jó lenne leszokni de nincs elég akaraterőm vagy kevés a motiváció.

2017. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nem tehetek róla hogy cigigizik es zavar....
2017. dec. 3. 20:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Mivel intenzíven cigizek, engem, csak olyan nők szedtek fel, akik maguk is cigiztek.
2017. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Az ismerőseim nagy része dohányzik. Nagyon ritkán én is rágyújtok, ha alkoholt fogyasztok, talán félévente 2-3 alkalommal.

Arra allergiás vagyok, ha rám fújják a füstöt, de egyébként nem zavar.

Persze van az igénytelen réteg, aki zárt térben, ablaknyitás nélkül láncdohányzik. Nekik beleivódik a hajukba, bőrükbe, ruhájukba, megsárgul az ujjuk, foguk. De ha valaki napi háromszor kimegy rágyújtani, az még nem lesz taszító számomra.

2017. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Én nem tudnék bagós csajjal csókolózni. Úgy hallottam, hogy kb olyan, mint amikor beledugod a nyelvedet egy hamutartóba.
2017. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam együtt bagóssal, de vele is csak azért, mert miattam leszokott. Alapjában véve ez kizáró ok nálam, nem tudom elviselni a szagát, csókolózáskor még fogmosás után is gusztustalan.
2017. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
A pasim láncdohányos, fél év után megundorodtam tőle. Ő a konyhájában is simán rágyújt, ami elég igénytelen. Szerintem köztünk ennyi volt, persze nemcsak emiatt, de ez is vaskosan benne van.
2017. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon szerintem nehéz és ritka eset. Nem dohányzok, ezért, mindenképpen olyan lányt keresek magam mellé aki nem dohányzik. Tehát ez lehet kizáró ok.
2017. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!