Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet tenni valahogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet tenni valahogy az első lépést úgy egy férfi felé, hogy úgy érezze, hogy igazából ő tette meg, vagy hogy ez csak a véletlen/sors műve volt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég hülye kérdés.

Elég felületesen ismerjük egymást, kb. csak tudjuk a másikról, hogy kicsoda és ennyi.


2017. dec. 4. 00:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Persze. Összetalálkozás, szóba elegyeds, italra meghivatás...


40/F

2017. dec. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűbb lenne, ha megmondanád neki az igazat. Nem leszel kevesebb ettől.
2017. dec. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hú ez jó kérdés.
2017. dec. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Akár meg is hívhatod egy kávéra, de az is elég, ha csak szóba elegyedsz vele, és érdeklődő vagy.
2017. dec. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
En a baratnommel anno “puszta veletlensegbol” mindig osszefutottam, mielott eloszor szoba alltunk volna. Nyomozgattam picit melyik suliba jart, hol lakik (tudom creepy vagyok) kikkel van fent kepe stb es a 21. szazad csodainak koszonhetoen csomoszor elcsiptem. Persze mindez “veletlen” volt. Aztan mar o is nezett ram nagy szemekkel a vegen, szinte lattam rajta, hogy mar legszivesebben o is megkerdezne megis miert lat engem mindenhol? De aztan en elegyedtem szoba vele es jatszottam az eszem, hogy huu fura. De bejott. Nagyon is :D :) Persze azota sem tudja, mert imadja a gondolatat, hogy minket a sors hozott folyton ossze, en meg nem rontom ezt el neki :) Plane hogy hiszek a sorsban csak en abban, hogy en vagyok felelos erte, ha felkinal valamit elni kell a lehetoseggel es tenni erte, akkor a tied lesz, ennyi :)
2017. dec. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nagyon cuki. :)
2017. dec. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Elejtedsz valamit
2017. dec. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Persze. Meg keresed a Lejonárdó Dikabrijjót és felbérled őt meg kis csapatát, hogy törjön be az illető álmában, ahol elültetik a gondolatot az agyában, hogy randira híjon.

31/f

2017. dec. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, hülye kérdés.

Béna taktikázás helyett inkább lépj.

2017. dec. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem. Vagy egyértelmű leszel, vagy semmit sem fog észrevenni belőle a férfi.
2017. dec. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!