Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez lehet véletlenek sorozata,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet véletlenek sorozata, vagy mi ez egy pasinál?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, akinek úgy tűnik tetszem ( pirul ha a közelemben van, olyan mint aki zavarban van, lefelé néz, sokat mosolyog, keveset beszél, viszont ha távol van tőlem, sokszor azon kapom hogy figyel, néz, ha hosszabb ideig nem voltam dolgozni, volt hogy utánam kérdezett hogy mikor megyek legközelebb, mert jó érzés neki ha átnézhet hozzánk stb) Nos vele kapcsolatosan kérdeznék. Általában munka után járok vásárolni, és általában a párommal, akivel évek óta ismerik egymást. Többször találkoztam már össze a kollégával ugyanott, ahová én járok vásárolni. Ha 4 után mentem, akkor is volt hogy összefutottam vele ott, ha később mentem volt rá példa hogy akkor is, legutóbb már hétvégén is sikerült így összefutni vele. Nem élünk kisvárosban, sok bolt van, mégis így van ahogy van. Amikor észrevett, mosolyogva integetett nekünk, de ha a munkahelyen vagyunk, úgy néz ki, mint aki fél hozzám szólni. Sőt, szinte nem is nagyon beszél velem pedig amúgy beszédes, vicces típus. Létezne ennyi véletlen? Ez a tetszésről szólhat egy pasinál? Vagy mi ez az egész?

2015. szept. 28. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha valakivel nagyon sokszor találkozol véletlen, és valóban mind2 fél részéről véletlen, akkor azt a sors akarja így. Dolgotok van egymással, különleges kapcsolat van köztetek, de nem feltétlen szerelmi téren, lehet hogy csak nagyon jó barátság, vagy valami egész más. Voltam én is így egy lánnyal, hogy állandóan találkoztam vele, egy kicsit tetszett is, de nem annyira, hogy bármit is akarjak tőle, meg amúgy is volt akkor barátnőm, ezért néha már tudatosan próbáltam elkerülni, de még akkor is összefutottam vele, úgy láttam rajta, hogy ő sem repes az örömtől, hogy újra meg újra egymásba botlunk, de hát nem volt mit tenni. Végül nem dacoltunk tovább a sorssal, és hagytuk magunkat, megismertük jobban egymást, és egész jóba lettünk, nagyon különleges kapcsolat van köztünk, de ezt nem tudom definiálni , mert nem szerelem, nem is barátság, hanem valami egész más.
2015. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!