Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes ismerkedésnél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél miért lehet az ha a másik szó nélkül eltűnik? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mondjuk már egy ideje naponta, vagy naponta többször beszélnek. Minden jónak tűnik, aztán egyszer nem válaszol és onnantól nem is jelentkezik soha.
2017. dec. 4. 08:10
 1/9 Noren1989 ***** válasza:

A másik fél nem tekintette ismerkedésnek a dolgot, csupán időtöltésnek, hobbinak, egopolírnak. A megfelelő rész aláhúzandó.


Esetleg lehet hivatkozni még bármilyen betegségre, vagy fontos időtöltésre, de a valódi ok a kölcsönös szimpátia, érdeklődés hiánya.

2017. dec. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom a lany nem ir. Ha a kesobbiekben sem ir aktualos elfoglaltsag miatt

Akkor rad unt.

De az is lehet h jelezte az irasaban h e remenykedj aztan most mar igy probal lekoptatni.

De lehet h most csak epp elfoglalt...vagy masik pali

2017. dec. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Talált jobbat mint te vagy és nem vesztegeti tovább az idejét veled.
2017. dec. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor szoktam ilyet tenni, ha úgy látom, hogy a nő csak játszik velem, és leginkább a barátzonája felé tartok.


Ha 0 szinten mutatja ki, hogy érdeklem, játssza az elérhetetlen jégkirálynőt, csak én kezdeményezek randit, beszélgetést, kérdezem őt, akkor levonom a következtetést.


Nem vagyok zaklató típus, ha nem kellék, akkor hagyom. Többször előfordult, hogy a nő ezt váratlan eltűnésnek élte meg, de könyörgöm, nem vagyok gondolatokvasó, honnan kellene tudnom, hogy ő is rám vágyik, ha nem mondja, ha valami női magazinos csodapraktika alapján csak én teperek, ő meg 0 energiát tesz az egészbe.


Kedvencem, mikor 2 randiajánlatot kilő, hogy most nem jó, de mást nem javasol. Ok, veszem a lapot, erre felháborodik, hogy nem is hívom.


(Ellenpélda, az utolsó neten megismert nő, akivel összejöttem simán a 3. randira elhívott,mutatta, hogy szívesen tölti velem az idejét, kaptam visszajelzést, hogy haladunk valamerre, neki is kedvére van az irány).

2017. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert ilyen semmitérő személyisége van. Ne bánd az ilyet.
2017. dec. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én egyik fél sem vagyok... És a pasi lép le. A lány már többször így járt.
2017. dec. 4. 09:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Valaki egyszer elkezdte, azóta ez terjed, és szép lassan ez lesz a természetes. Úgy gondolom hogy az internet csak a megfelelő használat mellett hozza közelebb az embereket, egyéb esetben elidegeníti őket.
2017. dec. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként az általad leírt szituáció nem igazán életszerű, vagy teljesen más fogalmaink vannak a beszédről, ami nálam azt jelenti, hogy audio és/vagy vizuális kapcsolatban állnak egymással. Az email nem beszéd, ahogy a chat sem.
2017. dec. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tud az illető komenikálni, azaz az utolsó üzenete se nem kérdő, se nem érdeklődő!

Ghosting...

2017. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!