Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti szexkapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti szexkapcsolatban, hogy határolódtok el az érzelmektől?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy.Ezért nincs szexkapcsolatom.
2017. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyan a szexkapcsolatok nem az én világom, az érzelmeimtől bármikor el tudok határolódni, ha a józan eszem megkívánja. Magad önismeret és önuralom kérdése az egész szerintem.
2017. dec. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy! Barmennyire öszinte vagyok, elöbb utobb, kivetel nelkül, mindegyik lany nekiallt elemezgetni a lelkivilagomat, hogy milyen sok a hasonlosag köztünk, milyen jo part alkotnank, meg mit veszithetnenk azzal, ha megprobalnank. Annak ellenere, hogy az elsö együttlet elött, megkockaztatva, hogy megis egyedül bujok agyba, kikötöm, hogy ez szamomra a szenvedelyröl szol es kizart, hogy ebböl több legyen. Több tucat ilyen kapcsolatom volt, köztük olyan is, ami eveken at huzodott. Annak ellenere, hogy abban is öszinte vagyok, hogy altalaban parhuzamosan több ilyen kapcsolatot apolok, a legtöbb lany megis beleeli magat valamibe, amire semmi okot nem adtam. Raadasul engem (a kiemelkedöen szep külsö mellett) az ertelmes lanyok erdekelnek. Böven volt köztük Dr. es Phd-vel rendelkezö is. Kivetel nelkül, es ezt el is mondtam nekik, jobbat erdemeltek volna nalam. Olyat, akinek ö az elete/vilaga közeppontja...


En arra a következtetesre jutottam, hogy, ha egy nö kifejezetten elvezi veled a szenvedelyes pillanatokat, akkor erzelmileg is kötödik hozzad. Barmennyire racionalis gondolkodasu, barmennyire mocsoknak is tartja a szemelyisegedet.

2017. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem, hogy miért kellene elhatárolódni az érzelmeinktől. Ha kapcsolatban vagyok akkor kapcsolatban vagyok tökmindegy, hogy milyen érzelmekről van szó. Olyan nincs hogy szexelsz érzelmek nélkül, pláne olyan aztán meg végképp, hogy hosszabb távon. De nem is kell ebből ügyet csinálni: ha jó, hogy így van, akkor élvezni kell és nem elhatárolódni.
2017. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem létesítek érzelmek nélküli szexkapcsolatot.
2017. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elhatárolódó hód.
2017. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kapcsolatom volt ami másfél évig tartott.Nem lettem szerelmes, viszont önmagammal vívtam csatákat.Egyrészt néha sértette az egómat, hogy csak ennyire kellek, másrészt nekem is csak ennyire kellett, nem is tudtam volna vele elképzelni többet.

Nem bántam meg, jól éreztem magam vele akkor abban az élethelyzetben ez kellett.De rájöttem, hogy a szexkapcsolat nem nekem való.

2017. dec. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan partnert keresek aki kulsore bejon viszont a vilagnezetunk, gondolkodasmodunk nem teljesen egyezik.
2017. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Voltam ilyen kapcsolatban, szerelemes lettem, annak ellenére, hogy olyan pasival jöttem össze aki bár vonzott, de teljesen ellentétes belső értékeket képviseltünk. Nehezen másztam ki belőle, oda voltam érte, de józan ésszel tudtam hogy őrültség.
2017. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!