Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hatalmas korkülönbség miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hatalmas korkülönbség miatt nem működik? 20 N

Figyelt kérdés

A párom 22 évvel idősebb nálam. Tudom,hataomas a korkülönbség,tisztában vagyok vele,hogy sokan mit gondolnak.

De a szerelem jött és így alakult...megpróbáljuk.

Az még beutálisabb,hogy a lánya 1 évvel fiatalabb nálam,de nem vele él. Na mindegy.

Szóval összejöttünk és azóta állandóan kioktat. Ne ezt csináljam,ne azt, így fogjam a villát az étteremben, úgy beszéljek, ida menjek stb. Néha ki is röhög vagy azt érezteti velem,hogy nyomi vagyok és ilyenek.

Nyilván nincs 42 év tapasztalatom,mint neki és sok dolgot nem tudok még. De ettől függetlenül nem kellene elfelejtenie,hogy ő is volt 20 éves és gondolom nem égette be napi szinten egy 42 éves.

Jelenleg azt értem,hogy elég volt az állandó megaláztatásból,amit ő művel velem. Az összes velem egy idős barátnőm ugyan úgy csinálja a dolgokat,úgy gondolkodik mint én,szóval őket is simán beégethetné,nem velem van a baj.

Nagyon szeretem,de egyszerűen elég ebből:(

Mit gondoltok?

20N



2017. dec. 4. 12:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
37%
Hát ez van, az apakomplexus ezzel jár.
2017. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Azt is folyamatosan megmondja,hogy tanuljak az egyetemen,szerinte mit csinálok rosszul. Nyilván egy bizonyos szintig hasznosak a tanácsai, de így,ilyen stílusban azt érzékelteti,hogy buta,ostoba lány vagyok,akiben annyi aincs,hogy döntsön a jövőjével kapcsolatban.

Értem én,hogy ő egy tapasztalt cégvezető férfi,de ennek ellenére nem kellene rombolnia az önbizalmam folyamatosan,ugyanis tudtommal egy kapcsolat azért van,hogy építse azt...

2017. dec. 4. 12:18
 3/30 anonim ***** válasza:
70%

Szakíts! Elég idegesítő,"parancsolgató" alak.

20/L

2017. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
17%

#3


Amíg az apakomplexust nem győzi le csak egy másik ilyen szintén öreg csávóhoz fog majd menni.

2017. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
Mekkora egy bunkó pasi! Persze "arra" meg jó vagy neki, mi? Kívülről könnyű egy kibicnek, de én azt javaslom hogy ha nem tudjátok megbeszélni, hogy ez téged roppant mód zavar, akkor szerintem ezt ne erőltesd tovább!
2017. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Én szakítanék vele
2017. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlenül a korkülönbség gond, bár nyilván nem segít.. Viszont az sokkal inkább probléma, hogy ez az ember egyáltalán nem tisztel téged, de nem is szeret, ha így bánik veled. Kapj az eszedhez és még most lépj ki, mielőtt tönkreteszi az önbecsülésed - egy szerelem se ér ennyit, szóval félre kéne tenned az érzelmeid.
2017. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
28%
Érezteti veled hogy nyomi vagy az is vagy ebben igaza van
2017. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy megaláz, kioktat, kiröhög, elnyom szerintem a személyiségéből fakadó defektus, nem elsősorban az életkorotok közötti nagy különbség indokolja.

Nyilván veled szemben "nyeregben érzi magát" és abban sem lennék biztos, hogy nem szándékosan keres-e magának egy ilyen igen fiatal, ezáltal nagyobb valószínűséggel tapasztalatlanabb, irányíthatóbb, anyagilag függőbbé tehető nőt, mint amilyen te is vagy.


Nem vagy köteles ezt elviselni, te is tudod.

Ha esetleg egy szikra is van a kapcsolati motivációid között abból, hogy eltart, jobb módú mint te stb.- akkor sem (nagyon elítélem az effajta érdekeket, de nyilván létező dolog).

Szerintem még a szebb lakókörnyezet, pár éttermi vacsora, egy-egy szórakozás sem ér annyit, mint az a megaláztatás, amit ezért el kell viselned mellette.

Azért ez nagyon nem szerelem, ha egy férfi így viselkedik egy nővel.


Ez a férfi korban hozzám illene, de pontosan tudja, hogy ilyen bárdolatlan, suttyó viselkedéssel a korban hozzáillő, igényes, rendezett körülmények között élő, értelmes nőknél labdába sem rúghat... ne hagyd magad te sem.

A fiatal éveidet kár egy ilyen "férfinek" feláldoznod.

Bőven vannak intelligens, normális férfiak még rajta kívül is, még ebben a korosztályban is, ha neked ez vonzó (bár hidd el, találsz hozzád illőbbet is, akivel néhány év múlva is hasonló ritmusban tudsz élni).


40N

2017. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

Már tudjuk miért hagyta el a felesége!

Itt nem a korkülönbséggel van a baj!

2017. dec. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!