Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ahol hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ahol hatalmas korkülönbség van a két fél között ott van szex, vagy csak kirakatkapcsolat?

Figyelt kérdés
Pl,ha egy fiatal,30 körüli nő összejön egy 60-70 körüli tehetős úriemberrel,ott van köztük valami,vagy csak kirakatkapcsolat az egész?
2016. nov. 24. 03:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Csodálkoznék ha a nőnek nem lenne szeretője titokban...Viagrával azért gondolom néha szexelnek a nő lehet csak kényszerből.
2016. nov. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Kerdezzuk meg A Timeat... :D.
2016. nov. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Ha kettejük részéről Igény van érzelmileg arra, hogy szeretet és tisztelet legyen kettejük között, onnantól már valós kapcsolat.
2016. nov. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jó,hát szeretet.

Az anyámat is szeretem,mégsem fekszem le vele.

Szerintem a párkapcsolat többről szól,mint puszta szeretetről.Vonzalom is kell hozzá.

2016. nov. 24. 06:11
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Nyilvan van szex es van ahol csak is az van,na az a kirakatkapcsolat.Olyan sztem nem letezik,hogy semmi sincs csak kez a kezben mutatkoznak es ennyi.
2016. nov. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Ekkora korkülönbséggel csak kirakatkapcsolat lehet. Ahogy a kérdésben is benne van tehetős...ez a lényeg,a nő csak emiatt van vele, tuti hogy szeretőt tart ,szex meg háát... ki akarna lefeküdni egy 60-70 évessel?? Én már 40-essel sem tudnék...

18/L

2016. nov. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Azért 60 évesen még képesek dugni szerintem 😀 Remélem nem nő vagy mert akkor közlöm veled bizony szét kell tenned a lábad. Nekem nem lenne hozzá gyomrom. De nyilván nem ingyen tartja el az úriember a kis barátnőjét. Az ilyenek nem különbek az útszéli prostiknál. Talán 10 ezer évente megesik hogy tényleg szerelem, de ezt elég nehéz elkepzelnim
2016. nov. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
A kulcsszó a tehetős,mert én még nem lattam olyan fiatal 30körüli nőt aki összejött volna egy 60-70körüli csóró kisnyugdíjassal......mi meglepő.....
2016. nov. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Egy 60-70 éves férfi simán lehet szexuálisan aktív (sőt, 80 éves is). És ha fiatal, dekoratív társat választ, akkor hótziher, hogy vannak szexuális igényei is a nő felé, nem dísznek akarja!

Az más kérdés, hogy a nő részéről mennyire van erre igény, de hát ugye tudjuk, hogy bizonyos ősi szakmák űzői nem igazán válogathatják meg, hogy kikkel fekszenek össze, úgyhogy lényegében ez ugyanaz a kategória, bárhogy is szépítjük.

2016. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Egy 60 éves papi sem fog azért pénzelni egy 30 éves nőt, mert neki az presztizs. Ha nem dug.hatja meg, akkor fel is út, le is út, jön a következő, aki egy kis pénzért meg kényelemért szétteszi a lábát.


Ilyen kapcsolatban tök lényegtelen, hogy a nő mit akar, és mit nem. Az diktál, aki fizet. És egy 60 éves miért ne akarna dugni egy csinos 30 éves nővel? (Ha csak azért nem, mert túl öreg, és lecseréli egy 20 évesre.)

2016. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!