Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen megbolondulok érte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megbolondulok érte, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval én egy majdnem 21éves fiú vagyok,és a munkahelyemen van egy lány,akiért szó szerint megbolondulok,akit már akkor kinéztem magamnak,amikor állásinterjún voltunk.Én olyan pozícióban vagyok,hogy néha muszáj vagyunk egymással kontaktálni, egyeztetni,de amikor odamegyek hozzá még a hangom is elcsuklik,remegek,és szerintem még tűz vörös is vagyok.Igen tudom elkéne hívnom egy randira,csak itt jön a bökkenő,nem rég tudtam meg egy közös kollégánktól,hogy ez a bizonyos lány valójában egy 32éves egyedülálló anya,ami engem hidegzuhanyként ért.Én abban a tudatban voltam sokáig,hogy max1-2év van köztünk a javára.Hazafelé egy busszal szoktunk jönni,mert ugyanazon a lakótelepen lakik,mint én,szóval elég sokat látom,de munkán kívül nem is beszélünk egymással:/

Ti ilyen helyzetben mit tennétek?

Fiuk,lányok egyaránt várom,és legyetek szívesek ne nézzetek le nagyon,még csak 1 barátnőm volt eddig.


2017. dec. 4. 15:46
 1/6 A kérdező kommentje:
*fiúk, lányok válaszát egyaránt várom
2017. dec. 4. 15:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés. Te mit szeretnél elérni?

Ha sokallod a kort meg hogy gyereke van,akkor hagy,ha nem zavar,akkor kezdeményezz.

2017. dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy ezt írom, de ez totál esélytelen. Próbálj tőle távolságot tartani, egyszerűen nincs olyan dolog, amivel kapcsolatosan téged bátorítani lehetne.
2017. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

- 10 évvel idősebb a nő,

- gyereke van,

- és a munkahelyi kollégád.


Halmozottan hátrányos helyzet.

2017. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miert neznenk le?

Teny, hogy kicsit bonyolitja a helyzetet, hogy egy evtized van közöttetek es neki parkapcsolatok teren minden bizonnyal nagyobb tapasztalata es meg gyermeke is van. Raadasul egy munkahelyen dolgoztok. Ha nem gondolod komolyan, akkor inkabb ne bonyolitsd az eletet.

Ha komolyan gondolod es mind ezek ellenere erdekelne, hogy reszese legyel az eletenek, akkor lassan ismerkedj vele. Buszon beszelgess vele kicsit a maganeletedröl is. Felületes temak. Nyaralasok, hobbyk stb. Ha temat valt, tudod, hogy munkaviszonyra szeretne korlatozni az ismerettseget. Ha mesel magarol is es erdeklödik a te dolgaid irant is, akkor megkerdezheted, hogy nincs e kedve meginni veled egy kavet.


Vedd figyelembe, hogy ez az egesz, ha parkapcsolathoz vezet, neki joval kockazatosabb, mint neked. A munkahelyi pletykak, egy uj ember megismerkedese a gyereknek, ha nem sikerül, akkor egy uj ember elvesztese stb. Ez minden nyilvan nem a te felelösseged, de erdemes figyelembe venni. Hajlando vagy peldaul munkahelyet valtoztatni, ha neki ez az akadalya, hogy nem akar munkahelyi kapcsolatba bonyolodni? Hajlando vagy -e egy olyan gyerekkel foglalkozni, törödni, aki nem a tied? Vagy -e mar eleg erett hozza?


Ha ezekre a kerdesekre hatarozottan tudsz valaszolni, akkor hajra. Az en környezetemben es barati körömben is van sok pelda arra, hogy szokatlan felallasokbol is lehetnek boldog csaladok es egymast szeretö parok.

2017. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hopsz :)) jó kis pofáraesés. Tudom hogy nagyon mozgatja a fantáziádat, de tisztában kell lenned, hogy egy 30-as nő, anya, aki egy kicsit is okos, nem fog potenciális párkapcsolatra alkalmas partnernek tartani. Nem azért mert gond lenne veled (egyébként az írásod alapján korrektnek és érettnek tűnsz), hanem mert feltételezhetően van már elég pofáraesés mögötte, és tudja, milyen buktatókkal járhatna, ha összegabalyodna veled.

Kivételek mindig vannak, de bármit is produkálnál kezdeményezés képpen, ne számíts mesebeli reakciókra.

2017. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!