Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarba jött, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarba jött, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Látásból ismerek egy srácot egyetemen, van pár közös óránk. Nemrég csak így unalomból elkezdett velem beszélgetni óra előtt, amikor ketten voltunk.

Csak hogy mióta vagyok itt meg ilyenek, meg mi a nevem.

Aztán amikor én kérdeztem a nevét, akkor totál elpirult meg vigyorgott, de azért megmondta (szép neve van amugy).


Nem akarok tőle semmit, csak így érdekel, miért jöhetett zavarba, ha egyáltalán zavarba jött


2017. dec. 4. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

A pirulás a zavarba jövetellel egyenlő, vagy maximum melege volt és alapból bepirosodott az arca. De elpirulni nem attól szoktak emberek, mert izgatottak elmondani a nevüket. Viszont nem mindegy hogy mi miatt jött zavarba. Szociális fóbiáját próbálja éppen leküzdeni és/vagy hasonló problémáit, vagy pedig tetszel neki. Ez nem elég egyértelmű.


Viszont értem én, hogy csiszolná az egot, ha azt a megerősítést kapnád, hogy bejössz neki, de kérlek ne játszadozz a gyerekkel, ne adj neki kétes jeleket stb. Eléggé el van b*szva a társadalom, hogy ilyen módon faljuk fel egymást.:) Nem mintha ezt feltételezném rólad, főleg hogy nem is ismerlek, csak azért gondoltam mégis leírom.:)

2017. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!