Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne összejönnöm az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne összejönnöm az egyik kollégámmal? Szerintetek csak beképzelem magamnak, hogy ebből bármi is lehet?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja vagyok az új "munkahelyemen", ami még nem is teljesen a munkahelyem, mivel ahhoz, hogy dolgozhassak egy elég hosszadalmas tanfolyamot kell végezzek, a tanfolyamom végén tartok már lassan. Szóval járok erre a tanfolyamra már 2 hónapja, minden hétköznap napi 1-1,5 órát töltök ott. Minden kolléga(kb 10en vagyunk összesen) fiatal,20-30as korosztály. Van egy srác(25 év körüli) aki nagyon bejön nekem, azon kaptam magam, hogy naponta többször is gondolok rá. Eddig kedves volt velem, mindig megdícsért ha a tanfolyammal kapcsolatosan ügyes voltam, megdícsérte finoman a külsőmet, egyik alkalommal mikor kivételesen 2 napon keresztül 6-6 órát voltam dolgozni, elég sokat voltunk egymás mellett (nem direkt), és néha meg-meg érintett, játszott a hajammal, rám kacsintott stb.

Na lényeg a lényeg, hogy őt most "feljebb léptették". Amolyan teremfőnök lett. Azóta sajnos csak a tanfolyamon volt alkalmam "együtt" lenni vele 1-1,5 órákra, ahol amúgy az összes többi kolléga ott van. Azt vettem észre, hogy próbál kicsit szigorúbban fellépni, jobban odaszól. Sajnos a tanfolyamon nem teljesítek valami jól az elmúlt pár napban, és sokszor kiabál velem, de valahogy úgy érzem hogy csak a funkciója miatt, és ha sikerül befejeznem a tanfolyamot és teljes értékű kolléga leszek, akkor másképp fog viselkedni.

Na most itt jön a baj!Sajnos csináltam egy elég nagy hülyeséget pár hete. Azt tudni kell, hogy az én egyik volt iskolatársam is ugyancsak dolgozott ott ahol én most, csak őt néhány hete kirúgták. Egyik alkalommal mikor bulizni voltam, mondanom sem kell, kicsit túlzásba vittem az alkoholt, összefutottam ezzel a régi osztálytársammal, ő is hasonló állapotban volt így megtaláltuk könnyen a közös hangot. A szórakozóhely bezárt, így mondta, hogy menjünk hozzá, én meg beleegyeztem. Ő, a kollégám aki bejön nekem, és egy másik kollégám együtt laknak hárman egy albérletben. Szóval felmentünk hozzájuk, beszélgettünk, meg iszogattunk, én a végére meg már teljesen kiütöttem magam, azt mondanom sem kell hogy egész este kitudja milyen hülyeségeket beszéltem össze vissza, egyszóval szépen bemutatkoztam. De itt még nincs vége. A volt osztálytársam mondta h menjek be a szobájába nyugodtan feküdjek le. Ő egy szobában lakott a harmadik sráccal, aki addigra már lefeküdt de felébredt mikor bementem. Hallotta h nem tudok aludni, ezért mondta h aludjak vele, én meg amilyen hülye pcsa voltam, odamentem hozzá. Természetesen nem volt egyáltalán semmi, és csak átkarolva aludtunk, de akkor is. Kicsit gáz volt számomra az az este/reggel. Na most ez pont azelőtt nap volt amikor egymás után 6-6 órát kellett töltsek a munkahelyemen, ahol ugye a sráccal aki bejön nekem tudtam többet beszélgetni.

Amúgy a srác olyan max 170cm körüli lehet, elég alacsony, én pedig 150cm vagyok. Lehet hogy csak örül, hogy talált egy csajt aki passzol hozzá magasságban és csak ezért "közeledik", és igazából tök mindegy lenne hogy ki az. Illetve nem is tudom hogy bejövök e neki. Én most érzem azt, hogy az előző szakításom(1éve) után végre találtam egy olyan valakit aki valamivel(néhány kedves szóval és pusztán a jelenlétével) megfogott. Azt hiszem kicsit hosszúra és értelmezhetetlenre sikerült a kérdés amiért elnézést kérek, és köszi ha valaki elolvasta és válaszol!


2017. nov. 5. 02:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet belőle bármi,ha te is lépsz valamit.Mondjuk elhívod kettesben kávézni,vagy célzol rá,hogy örülnél,ha olyan pasi hívna randizni,mint ő.A múlttal meg ne foglalkozz,ha kellesz neki,nem az fog számítani!

2017. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a múlttal, visszacsinálni úgysem tudod, és igazi nagy hülyeséget nem csináltál, mint pl csókolózni (vagy többet) a volt osztálytárssal / másik munkatárssal, esetleg próbálni rámászni arra a srácra aki tetszik... Ez mind sokkal gázosabb lenne, szóval nyugi, szerintem nincs veszve semmi.

A lehetőség pedig adott, ebből lehet még akármi is. Próbálj vele beszélgetni, illetve írtad, hogy mostanában nem vagy olyan ügyes az oktatás alatt, szerintem kérhetnéd akár a segítségét is. Ez utána jó ürügy hogy egy kicsit továbbvidd a beszélgetést, közben figyeld a reakcióit. Azt nem mondom, hogy hívd el, de ha úgy alakul szünetben pl szóbahozhatnád a múltkori bulit is, és innen már csak egy lépés, hogy felvetődjön egy közös program lehetősége.

2017. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!