Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek van kisugárzása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek van kisugárzása, idősebb korban is lehet vonzó?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kifejezetten szép lány, de csúnya sem, inkább olyan átlagosan szép.

Sokszor mondták már, van kisugárzásom, emiatt jó a közelemben, felfigyelnek rám és hasonlók. Kb olyan 16 éves korom óta.


Van rá esély, hogy akinek van kisugárzása, az az idő múlásával (30-35 és afelett) is vonzó maradjon?

Vagy ahogy a szépség megkopik, ennek is annyi?


24 éves vagyok, 16-17-nek szoktak tippelni az arcom alapján

(egyszer mondta egy férfiismerősöm, a kezemen látszik egyedül, hogy idősebb vagyok, illetve az is, hogy nem volt könnyű életem, végeztem fizikai munkát, de az arcomon semmi)


2017. dec. 4. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ahogy a szépség megkopik, ennek is annyi?"


Dehogy. Ha a szépség megkopik, a kisugárzás értéke felerősödik, és az egyik, ha nem a legfontosabb vonzalomkeltési eszközzé avanzsálódik. Sok férfinek, akivel elbánt a természet, ez az egy reménye van, hogy hátha ez zöld utat biztosít számára a nőknél.

2017. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kisugárzás egy elég megfoghatatlan dolog, de abszolút nem a szépségen múlik, sőt. Több olyan lányt is ismerek, aki fénykép alapján abszolút nem tűnt szimpatikusnak, de élőben mintha egy másik személy lett volna. Természetesen van rá esély, hogy akinek "van kisugárzása", az később is vonzó maradjon, de ennek az életkorhoz semmi köze. Maradj vidám, kedves, mosolygós, és semmit nem veszítesz a kisugárzásodból :)
2017. dec. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Diavolino44 ***** válasza:
23%

Ez nem ettol fugg.. en imadom a fiatal csajokat, (te mar oregnek szamitanal, :D ) de par hete randiztam egy 47 eves novel, mert annyira tip-top no volt.

A szepseg orok.

Ne hanyagold el magad, s erezd magad jol a borodben. :)


32f

2017. dec. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy 30-as nő, főleg ha fiatalos, és karban tartja a testét rengeteg férfinek vonzó


f38

2017. dec. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!