Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért férfiatlan elnőiesedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért férfiatlan elnőiesedett és töketlen az, ha kimondom azt, hogy nincs gond azzal, ha egy nő kezdeményez?

Figyelt kérdés

Több kérdést olvastam erről itt és néha megdöbbenek a válaszokon amilyen proli szinten vannak egyesek. Ettől nem lesz a nő férfi és a férfi nő, mert esetleg a nő teszi meg az első lépést, ráadásul ettől nem lesz könnyűvérű. A férfinak a töke is meglesz és valószinűleg nem lesz anyámasszony katonája.

Ezt miért kérdezem? Azért, mert az ismerkedés legyen természetes ne legyenek játszadozások, szabályok, mert én falra mászok ettől, nem tudok az olyanokkal egyről a kettőre jutni. Nem attól természetes, hogy egy férfinak kell megtenni a lépést, hanem ahogy jól esik, pláne a 21. században. Ne akarjunk már le ragadni a régi 18-19. századi gondolkodásnál. Más világ volt. Kezdeményezés alatt csak egyszerű beszélgetést értek nem nyomulást, ezzel semmi gond nincs.


2017. dec. 6. 05:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mégse merek, mert félek hogy kiábrándító. :(

21l

2017. dec. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Nincs gond azzal, ha egy nő kezdeményez. Akkor van gond, ha te férfi létedre elvárod, hogy a nő kezdeményezzen és nem teszel semmit. Ugyanis a nők többsége nem fog. Nagyon sok férfi tartja kiábrándítónak és előre ezt nem lehet tudni. Pont egy nekünk tetsző férfinél nem akarjuk elszúrni azzal, hogy könnyűnek gondoljon. És tökmindegy, hányadik század van. Ettől függetlenül vannak olyan helyzetek, hogy a nő kezdeményez, és ezzel semmi gond nincs.
2017. dec. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még erről nem volt egy rendes diskurzus. Ezért tartunk itt, hogy könnyűvérű az a csaj, aki csak annyit mond, hogy szia szimpatikus vagy megismernélek. Nem várom el, hogy kezdeményezzen csak annyit, hogy legyen természetes.
2017. dec. 6. 06:14
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Te tudod, mit jelent a “proli” szó? Csak mert köze nincs ahhoz, aminek te gondolod.


Ezt a kérdést amúgy már nem egyszer kiírtad, de mostanra sem változott a legtöbb ember véleménye - lehet, hogy számodra nem gond, ha egy nő kezdeményez, de a pasik 90%-a ebben a helyzetben furán érzi magát és elvész a “vadászat” varázsa. Nem csak a pasik, de a nők nagy része is furán érzi magát, ha kezdeményez. Pl tinderen 1-2x én írok rá a pasikra, de olyankor már el is várják, hogy én vigyem a beszélgetést, viszont arra várhatnak, nem én vagyok a pasi, nemis fogok pasiként viselkedni, nehogymár nekem kelljen meghódítani őket...épp ezért már nem szoktam rájuk írni, van bőven elég kezdeményező srác. Lehet, hogy nem a középkorban élünk, de vannak bizonyos nemi szerepek, amik örök érvényűek, hisz biológialiag mindig férfiak és nők leszünk, nem “egyéb”, vagy “közös neműek”.

2017. dec. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Azért nem tetmészetes mert van egy pár bunkó pasi aki ezt NEM TUDJA értelmezni.


Elmesélek egy konkrét esetet: 18-éves gyerekemmel' és barátnőivel jó a kapcsolat szinte engem is barátnőként és nem szülőként kezelnek.


Az egyiküknek szimpatikus volt egy srác akivel néha egy buszon utaztak,ki is derítették,(ismerősétől)nincs barátnője.

Bíztattam a csajt szólítsa meg,üljön mellé stb-de ezt nagyon konkrétnak gondolta és inkább ráírt facebookon...

Egyszerű kedves kis üzenet:-

Szivesen megismernélek ,szimpatikus vagy stb...


-Na gondoltam ez is jó lesz...

-A kölök' viszont mint az aranyhal a vízben...semmit nem reagált...-se azt,hogy foglalt-vagy ne haragudj nem-vagy bármi!


Várj. Azt gondoltam jól van csajok-ezt benéztétek,sötét a gyerek-éretlen stb...

Úgy két hónappal később egy buszra száltak a csajok meg az adott pasi a haverjával és ahogy el haladtak a lányok mellett a "haverja megszólalt:

- Hé ez az a csaj aki megakarta baxatni magát veled!....


Ez? Szerinted?

Tehát amíg vannak ilyen proli tuskó nyikhajok' .....nem hiszem,hogy sok rendes kedves lány majd fog kezdeményezni.

(Ezek a lányok tényleg nem hü@ye pitsák,okos rendes csajok.)

2017. dec. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

#4 vagyok, nyugodtan le lehet pontozni, ettől még nem fog változni a véleményem és a legtöbb nő is osztja velem😀Elhiszem, hogy pasiként sokkal kényelmesbb lenne, ha a lányok maguktól mennének oda és így lenne könnyen szerzett punci, csak épp az a baj, hogy pont ennyire is értékelitek az olyan lányokat, akik kezdeményeznek(ahogy #5 is írta). Ezáltal konkrétan elvész a nő értéke a férfi szemében, mert már nyílt lapokkal játszik, nem kell meghódítani. Nem a levegőbe beszélek, minden egyes alkalommal ezt tapasztaltam, mikor én kezdeményeztem.


Persze a “férfi” jelző nem az ilyen kis nyámnyila pasikra vonatkozik, akik azon sírnak, hogy nem mernek kezdeményezni.

2017. dec. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Mert sok a hülye aki ezt mondja.

Nálam egy nagy szép, csordányi rajongóval rendelkező nő kezdeményezte a beszélgetést, igaz nem egyértelműen ismerkedési témában, mert rejtegette, de olyan irányba terelte a beszélgetést, hogy az legyen, később be is vallotta hogy ez volt a cél alapból.


Életem legjobb randija lett belőle, és neki is az egyik legjobb, 8 órán át tartott, nem unatkoztunk, sok helyen voltunk, sokat csókolóztunk, másnap újra találkoztunk, és már nálam "aludtunk" ;) csodálatos volt, de kiderült később, hogy eléggé felszínes, és mivel nekem nincsenek se márkás menő ruháim, se prolipresztízsautóm (sőt szánalmasnak tartom az ilyennel villogó embereket), és nem is akarok ilyeneket, bár nagyon aranyosnak, kedvesnek, tartott, de ezek miatt "furi"-nak (hiszen az addig kipróbált tipikus nagykanoknak ugye az autó, és a látszat az életük, a nagy pofa mellett), majd el is mondta hogy neki egy sikeresnek látszó pali kéne, meg bejött pár problémája, szóval lepattintott, ez alatt kideült, hogy nem is 100-as a csaj.

De ha nem lett volna felszínes, és kicsit zakkant, akkor jó is kisülhetett volna belőle.

2017. dec. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

Pont a fentebbiak miatt nem kezdemenyezek parkapcsolatott, ha akar a pasi vadasszon le :-D garanttalom h nem.lesz konnyu

Ha kezdemenyezek egy pasinal akkor max szex kell tole mas nem


Kb ennyi

2017. dec. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

#4: a biológiai különbségek nyilvánvalóak, ez igaz. De ennek nem kell szükségszerűen arra determinálnia, hogy elfogadd és felvedd a klasszikus nemi szerepeket. Mert ebben a beszélgetésben erről van szó, a klasszikus női és férfi szerepről.

Én azt szeretem, ha valaki nemtől függetlenül van annyira érett és független, hogy képes leválasztani, elkülöníteni a saját személyiségét a klasszikus nemi szerepektől, és csak azokat az értékeket megtartani belőle, aminek valóban értelmét és használt látja. Én például ezt a kezdeményezősdit abszolút butaságnak látom, mert az őszinte, nyílt, érdeklődő, izgalmas ismerkedés helyett arra késztet, hogy mrá a kezdetek kezdetén taktikázz, játssz szerepet, és dönts mesterséges, értelmetlen kritériumok alapján.

Szerintem az a férfi, aki azért tart értéktelennek egy nőt, mert az képes kifejezni az érdeklődését vagy vonzódását, nem csak maradi, de ostoba is.


>nehogymár nekem kelljen meghódítani őket


Nem erről van szó, ne érts félre. Én sem azt várom el, hogy "a nő kezdeményezzen", csak azt, hogy hogy a nő is >legyen aktív< és vállalja saját magát.

2017. dec. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az sztem nem töketlen, aki szerint ez normális. Azt már annak tartom, aki ezt elvárja, főleg, ha minden másban meg azt várja, hogy a nő rendelje magát alá neki. Szólítson le és hívjon meg randira a nő, de ha férjül mer kérni, akkor kivágom a díszhisztit, mert az férfiatlanííííít engem...
2017. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!