Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felajánlottak egy állást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felajánlottak egy állást Kanadában még tavasszal. Nem fogadtam el, mert tartottam tőle, hogy ott csökkennének a társkeresési esélyeim. Erre itthon sem találok senkit. Miért ilyen szar az életem?

Figyelt kérdés

Komolyan, csinálhatok akármit, lehetek bármilyen beszédes, kezdeményező, mintha totálisan ignorálna az összes nő.

És nem, a tinik nem számítanak...


2017. dec. 6. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
És itt mivel nőttek volna? Ott miért csökkent volna? Mindenki maga alakítja az életét. Nem sz.r az élet, csak te teszed azzá. Ennyi
2017. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem el kellett volna fogadnod - Kanadában nem úgy néznek a magyarokra, mint Ny-Európában, hogy egy koszos vendégmunkás vagy, hanem egy egzotikus, menő külföldi. Nyilván az USÁ-ban ugyanez lett volna. Megvontál magadtól egy csodás lehetőséget, az állásról nem is beszélve.
2017. dec. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Diavolino44 ***** válasza:
53%
A lecke le van tudva. Maximum egy kalandnak be kellett volna vallalnod. Meg ha rovid udeig vagy kint akkoris. Minnel jobban akarsz annal kevesbbe fog osszejonni. 30 felett azert nem nagy cucc ismerkedni, akkor mar teljesen normalisan gondolkodik a legtobb no.
2017. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Ne izgulj kérdező, valószínűleg olyan betanított munkáról van szó, ahová az év egy szakában bárkit felvesznek, mert nincs, aki elvállalja. Akkor mész, amikor akarsz, nem? Ráér.
2017. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

jó nagy balfék vagy, már bocs.

ki kellett volna menj 8-9 hónap alatt összeszedni egy vagon pénzt, és kibírni kapcsolat nélkül, majd hazajönni, és játszani a kis királyt, hogy minden van...mint azt annyian teszik.

2017. dec. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4: szoftverfejlesztői állásról van szó. Amúgy jártam régebben Kanadában, és nem volt túl jó a felhozatal csinos, normális nőkből. 30 alatt vagyok, amúgy.
2017. dec. 6. 12:31
 7/16 A kérdező kommentje:
Itthon sem keresek rosszul. Kétlem, hogy ez pénz kérdése lenne.
2017. dec. 6. 12:32
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Napi balázska kamu :D

Tudnál nekem részletesebben beszélni arról az állásról illetve a szakmádról? :D

2017. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A pár keresés nem egyszerű. Én nőként is hadi lábon állok vele.

Nem szabad rá görcsölni, nem minden áron kell pár.

2017. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?! Hihetetlen ez az oldal. :(
2017. dec. 6. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!