Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felajánlottak egy állást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felajánlottak egy állást Kanadában még tavasszal. Nem fogadtam el, mert tartottam tőle, hogy ott csökkennének a társkeresési esélyeim. Erre itthon sem találok senkit. Miért ilyen szar az életem?

Figyelt kérdés

Komolyan, csinálhatok akármit, lehetek bármilyen beszédes, kezdeményező, mintha totálisan ignorálna az összes nő.

És nem, a tinik nem számítanak...


2017. dec. 6. 11:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

Ha ilyen balfax vagy,hogy elherdálsz egy ilyen lehetőséget,ami jól mutat a CV-dben,az maximum az ilyen alfaszukáknak vonzó,vagy még azoknak sem.

Kanadában még többféle színtónusú ember van,mint Magyarországon,úgyhogy még jobban válogathattál is volna és az,hogy van egy kis akcentusod,az simán előny lett volna laza kapcsolatnál.Nem tudom,milyen típusú nők jönnek be,de ha teszem azt,a kicsik kreolak,de nem romák,abból is annyit találtál volna,mint a szemét.

Én is azt hittem korábban,hogy ha hazai pályán nincs esélyem,akkor máshol sem és a cserediákos ottlétem alatt jöttem rá,hogy nem teljesen így van.Gyakorin is írta valaki korábban,hogy a magyar nők le se tojták,de lett egy mások szerint is tök szép lengyel barátnője.

2017. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Menj ki, élettapasztalatnak is jó és a lehetőséget sem érdemes elutasítani.

Mennyi időről lenne szó?

2017. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha te azért nem vállaltál el egy szoftverfejlesztő állást Kanadában, mert attól tartasz, ott csökkennének a társkeresési esélyeid, akkor irtó nagy pancser vagy, ugye tudod?
2017. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Pancser a te értékrended szerint. Mindenkinél mások a prioritások, nekem fontos (lenne), hogy ne legyek egyedül.
2017. dec. 6. 23:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Neked pszichológus lenne a fontos,mert konkrétan társfüggő vagy.
2017. dec. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azért vagy pancser mert így gondolkodsz: Kanada = magány, Magyarország = kapcsolat. Aztán pislogsz, hogy miért vagy egyedül, és nem érted, miért ilyen car az életed...

A legjobban akkor jártál volna, ha kimész Kanadába pár évre, jól keresel, nyitsz a világ felé...aztán ha nem akad ott nő, hazajössz és itthon meg te leszel a menő szoftverfejlesztő gyerek aki épp Kanadából jött haza...érted. Itthon akkor is nőnének az esélyeid. De persze ez energiabefektetést igényelne az életed több területén is....

2017. dec. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!