Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Létezik ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Létezik ehhez hasonló eset? Ha igen mi lett a történet vége?

Figyelt kérdés

Volt egy munkatársam. Ahogy telt az idő barátok lettünk. Munkaidőn kívül nem találkoztunk de jól kijöttünk. Sok volt bennünk a közös. Szerettem a vicceit és a mélyebb beszélgetéseket is. Kötődni kezdtem hozzá és nem csak mint barát. Hetekig gondolkodtam hogyan szóljak neki erről hiszen számomra ő volt Mr Tökéletes még a hibáit is vonzónak találtam. Még azt sem mertem megkérdezni nincs e kedve több időt tölteni velem személyesen nem csak neten beszélni. Nem volt senkije és úgy érezte ez így is fog  maradni nagy bánatára miközben én belül ordítottam hogy itt vagyok helló! Szeretlek! Szóval teltek a napok és elérte akaratlanul hogy egyre inkább kedveljem. Nagy nehezen említettem ezt neki egy üzenetben mire ő mondta hogy nem tud rám nem barátként tekinteni. Pedig megfelelek a kritériumainak... Még a várost is elhagytam ezek után arra se volt lelki erőm hogy utolsó nap megöleljem. Már bánom.


Ez hónapokkal ezelőtt történt. Azóta máshol dolgozom de mindig azt kívánom bár közel lennék hozzá akármilyen értelemben. Még beszélünk egymással az egyike azon kevés embereknek akikben teljes mértékben megbízom. Próbáltam hozzá hasonlót keresni de egyszerűen nincs. Senkit sem tudok úgy szeretni mint őt. Nem hozom neki szóba az érzéseimet nem akarom hogy még ezt a keveset is elveszítsem. Róla: egyáltalán nem bunkó (akkor sem volt az mikor kitálaltam), megértő, vicces, nem nimfomán, hatalmas szíve van, kissé önbizalomhiányos (nincs rá oka). Van értékrendje, nem erkölcstelen, kreatív, türelmes. Sokat sírok szeretnék vele lenni. Jól jönne néhány jó tanács vagy hasonló eset. Hogyan viselkedjek, mit csináljak hogy kapjak egy esélyt?


2017. dec. 7. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyakori eset.

Semmi nem volt köztetek, felejtsd el.

Voltam hasonló helyzetben, soha nem fog realizálódni.

Keress elérhető nőt/pasit.


Gondolom, 20 körül vagy, akkor könnyebben esik szerelembe az ember, akkor is, ha semmi esélye.

2017. dec. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj tudom hogy nehéz én is voltam ilyen helyzetben. A legjobb ha megszakítasz vele minden kapcsolatot hidd el. Soha nem fog úgy tekinteni rád. És most úgy érzed hogy nem, de igenis jönni fog más akit szeretni fogsz. Én is azt hittem beledöglök de túl leszel rajta.
2017. dec. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20as éveink végén vagyunk én vagyok a lány. Nagyon szeretnék hinni abban hogy egyszer talán esélyesként tekint rám
2017. dec. 7. 07:51
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Én 20-25 között rengetegszer voltam szerelmes halálosan, legalább is azt hittem. A szerelem nem ez, hanem ha viszonozzák. Ez csak vágyakozás valaki után. Igen, ilyen miatt is könnyesre sírtam párnát, de majd rájössz, nem ez az igazi. Ezek csak a hormonok.

Volt ilyenem, majdnem meghaltam lelkileg, ma csak nevetek rajta, az igazi szerelem kölcsönös.

Ez most neked nem vígasz, tudom, de is nevetni fogsz rajta, mint én is. Annyira oda voltam, hogy minden szavára ugrottam, szerintem az egész iroda rajtam röhögött, és mikor már tarthatatlan volt az állapot, miután elhívott egy romantikusnak tűnő estére, ahol kozölte, semmit nem akar tőlem, csak kedvelt. Mindezt úgy, hogy többször voltam nála, csak kihasznált, neki csak szex volt, nekem több. Már nevetek rajta, akkor nagyon megviselt. Idősebb vagyok, mint te. SOHA ne fuss azután, aki igazából nem akar. NEM fogsz jól kijönni. Tanulópénznek jó, de asszem, nem azt keresed.

FELEJSD el, ezt a pasit vagy nőt.

2017. dec. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak kontrázni tudok, felejtsd el.

Ilyenkor az a legnagyobb csapda, hogy az ember a saját szemszögét látja csak.

Gondolj bele fordítottként. Képzeld el hogy egyik mostani kollegád, akivel jókat beszélgettek, de kb. ennyi. Mondjuk rádír munka után, oké, válaszolsz, jókat röhögtök, minden.

Aztán egy nap a semmiből bejelenti, hogy szerelmes beléd.

Te mondod, hogy nem érzel így, de a másik üldöz a figyelmével, és mondjuk könyörög egy esélyért.

Nem gondolnád furának, valahogy taszítónak is? (ez egy erős szó, de bizony ez játszódik le az emberben)

Mondhatod persze, hogy de a te érzelmeid mások, mert hát te élted meg őket, de mivel egy ember se gondolatolvasó, a másik mindig máshogy fogja ezt megélni.


A párkeresés nem egyszerű dolog, de ugyanúgy része az, hogy Te megtaláld önmagad, és ebbe az is beletartozik, hogy van tartásod, és nem rohansz olyan szekér után, ami nem vesz fel.

2017. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!