Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfi bármilyen nőknél bepróbálkozik?

Figyelt kérdés

Akik nem is tetszenek nekik annyira, nem fogják meg őket semmivel, csak legyen már valaki. Nem csak szex miatt, hanem kapcsolat céljából.

Honnan tudhatom akkor, hogy valaki tényleg engem akar, nem csak azért van velem, mert nő vagyok és szóbaálltam vele?


2017. dec. 8. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert az evolúció ezt kívánja. Tudod, valakinek dominánsnak kell lenni a szaporodásnál és mivel az embereknél évezredek óta a férfia az, így a férfi az aki bárkinél bepróbálkozik.
2017. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak.

50-es F

A legtöbb férfi nem próbálkozik be minden nőnél.

10 év múlva már az asszonynál sem.

2017. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legtöbb férfi bármilyen nőnél bepróbálkozik? Ez azért nem igaz, sokan még próbálkozni sem mernek, nemhogy minden nőnél.
2017. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyetértek a kérdezővel sok pasi akivel még csak kedves sem vagyok próbálkozik.Rám írnak facen hogy csini vagy stb...
2017. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Meg jell próbálkozni, mert lehet, hogy külsőre "akármilyen" de belsőre ő lehet a tökéletes. Sok csajnál próbálkoztam én is, többség egyáltalán nem fogott meg, de én ismerkedni próbáltam. Ez másképp nem derülhet ki. Most lassan fél éve ismertem meg egy csajt, szintén egyből "próbálkoztam" nála, és most hogy megismertem rájpttem, hogy a legjobb nő a világon. Ezt, h nem "próbálkozok" sose derítem ki. Hűséges, aranyos, kedves, humoros, házias, jólelkű, empatikus.... a lány. Külsőre nem annyira az esetem, mégis megleltem benne a párom.


De most persze magamból indultam ki. Vannak a totál szerencsétlenek, akiknek pedig tényleg tökmindegy, csak legyen már valakijük.

2017. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kevés férfit ismersz
2017. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. A férfiak nem próbálkoznak be bármilyen nőnél, csak aki tetszik. Max annyi lehet, hogy egyik nőnél jobban tetszik a másik, és a másik a prioritás, az előző meg a tartalék.


Akkor sem lesz igaz, ha lepontoztok. Nem próbálkoznak a férfiak bármilyen nőnél. Esetleg a nőknek "bárki"-nek tűnhet az, hogy a férfiaknak nagyon sokféle nő tetszik, míg a nők jóval válogatósabbak, lásd a 80/20-as szabály.

2017. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem legyen ket csoport, sok... szinte az ossze ferfi beprobalkozik online, eloben max 10%.


Ezt sehogy nem tudod kiszurni, ha nem tetszik nem irsz neki vissza, ennyi.

2017. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!