Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt nem kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt nem kellett volna, ha még nem engedtem el őt?

Figyelt kérdés

Fél éve már,hogy különváltak útjaink egy férfival, ő 32 éves , én 21. Egyetem alatt ismerkedtünk meg.

Kb. 5 hónapig ment köztünk a se veled ,se nélküled...Neki a szex volt a célja , mikor megismerkedtünk. Én viszont szerelmes lettem belé ..

Nagyon nehéz volt elhatároznom magam, hogy egyszer csak legyen ennek vége,de úgy éreztem felőröl ,ha hagyom neki,hogy kedve szerint jelentkezik,hogy találkozzunk,közben pedig nem számít neki,hogy én szeretem. A vége felé már a tisztelet sem volt meg részéről.

Amikor elhatároztam magam,hogy kész vége, megmondtam neki...és aztán még egy utolsó üzenetet is írtam neki ,hogy sajnálom,hogy nem tudom őt boldoggá tenni. És azt is,hogy nem tudok segíteni rajta..mert akkor gondjai voltak,de kijelentette,hogy nem tudok neki segíteni...

Ez már abban a fázisban volt,amikor már nem engedtem neki,hogy közeledjen testileg ,és ez nem is tetszett neki. Ez mind azért volt,mert azt éreztem,hogy csak a testem kell neki.


Így hát,az utolsó üzenet után már nem is keresett.

Iszonyatosan fájt a hiánya...nehéz időszak volt a nyár eleje. Aztán kezdtem elfogadni.


Mindig mondta,hogy más vagyok mint a többi lány....ezzel mindig azt éreztem,hogy ő látja bennem,hogy milyen az értékrendem ,és ezzel megfogott .

Éppen ezért érzem most rosszul magam.

Egy szórakozóhelyen 2 napja találkoztunk. Nem voltam benne biztos,hogy ott lesz,de benne volt a pakliban. Miatta nem mentem fél évig arra a helyre,mert tudtam,hogy oda azért jár,hogy lányokat szedjen fel ,akár csak egy estére....ezt ő maga mondta,elviccelve....



Mikor megláttam,nem lepődtem meg.Egyedül volt, fogott egy italt a kezében,és leste az "áldozatait" .

Láttam,azt amikor először meglátott,de nem mutatott semmi érdeklődést,ez így volt kb 3x az este alatt. Aztán azt vettem észre ,hogy megállt tőlem pár méterre,és nézett a tömegből...ott úgy tettem mintha nem vettem volna észre.

Ezután egy srác felkért táncolni ,akivel jó is volt,de maga a srác nem volt vonzó számomra. És ekkor jelent meg hirtelen tőlem kb 3 méterre és nézett,ahogy táncoltam vele. Nem láttam a tekintetét pontosan ,csak azt hogy erre néz...én elkezdtem a srácot magamhoz húzni,és úgy táncolni,mintha jól érezném magam. Hirtelen ezt éreztem,hogy csak azért is.....


Most viszont azt érzem,hogy ez nem én voltam....nem csókoltam meg,semmi olyan nem volt,de mégis úgy érzem,hogy ez sok volt,,,és ő ezt pont látta.


Szerintetek ez már egyébként is mindegy ? Mit tegyek,hogy ne érezzem magam emiatt rosszul?


2017. dec. 10. 02:25
 1/1 anonim ***** válasza:

"Mindig mondta,hogy más vagyok mint a többi lány..."

Ezzel naív lányokat hitegetnek a gyors numera miatt.

Nem az értékrended látta benned, hanem tudta, hogy ez hatni fog.


Egyébként tök mindegy, hogy ezt tetted. Próbáld meg minél hamarabb elfelejteni.

2017. dec. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!