Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már azt érzem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már azt érzem normális állapotnak hogy egyedül vagyok és a párkapcsolat gondolatától is megborzongok akkor bekattantam?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok, SOHA nem volt még barátnőm, soha nem éltem még senkivel sem.


Viszont azt érzem az utóbbi időben hogy ez a normális állapot, ha pedig belegondolok abba hogy mi lenne ha lenne egy barátnőm, szabályosan megijedek a gondolattól is.


Bekattantam, megőrültem, mi ez?


2017. dec. 10. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem bekattanás, egy állapot. Menj szakemberhez, ha zavar.

Például mikor egy gyerek úgy nő fel, hogy soha nem adnak neki csokoládét, s nagyobb korában megkínálod, azt mondja nem szereti...

2017. dec. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen érzem ugyan ezt, ebben a helyzetben. Sokszor látok párokat és el sem tudom képzelni, hogy valaha én egy emberhez úgy viszonyuljak. Valaki a nyakamba akaszkodjon, hozzámérjen, megöleljen, mert annyira engem akar és szeret? Nem tudom ezeket hova tenni. Komolyabb érzelmeket vagy testiséget meg valami idegen képzeletnek látom.


Hozzáteszem, nem vagyok önbizalomhiányos vagy hasonlók. Egyszerűen soha nem jött össze semmi ezen a téren, egy rossz álom az egész. Jól érzem magam nő nélkül is, megszoktam ezt az állapotot.

2017. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!